کد خبر: 381907 A

ایلنا: سرمربی سابق باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات اخیر برانکو علیه کی‌روش واکنش نشان داد.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره اظهارات اخیر برانکو علیه کی‌روش گفت: تا دیروز ایرانی‌ها که از آقای کی‌روش شکایت داشتند، همه علیه آنها جبهه می‌گرفتند اما الان یک خارجی کاربلد مثل برانکو این مصاحبه را انجام داده است و این نشان می‌دهد کارشناسان ایرانی دروغ نمی‌گفتند. برانکو چیزهایی دیده که این حرف‌ها را زده است. منافع باشگاهش در خطر است. بازیکنان به این باشگاه‌ها تعلق دارند و نباید منافع تیمشان به خطر بیفتد.

وی ضمن تایید صحبت برانکو مبنی بر این که سرمربی تیم ملی می‌خواهد قهرمان و قعرنشین لیگ را هم مشخص کند اظهار کرد: اختیاراتی که به کی‌روش داده اند بیش از این حرف‌ها است. او در کوچکترین کارهای فدراسیون دخالت می‌کند. او با دخالت‌هایش باعث شده است که باشگاه‌ها متضرر شوند و برانکو حق دارد که به او ایراد بگیرد و علیه او مصاحبه کند.

درخشان در پایان در رابطه با برنامه ریزی تیم ملی گفت: وقتی برنامه ریزی فدراسیون طوری است که خارج از فیفادی برنامه اردو می‌ریزند باعث می‌شود باشگاه‌ها متضرر شوند و اینطور بین سرمربی‌های باشگاه‌ها و کی‌روش اختلاف بیفتد. البته این برنامه‌ریزی با نظر کی‌روش انجام شده است

باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تیم ملی سرمربی تیم ملی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر