کد خبر: 381927 A

ایلنا: برانکو ایوانکوویچ در حاشیه بازدید از مرکز پزشکی ایفمارک، انتقاداتی به سرمربی تیم ملی وارد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه بازدید از ایفمارک حرف‌های جنجال برانگیزی زد؛ حرف‌هایی که احتمالا واکنش‌هایی را از سوی کی‌روش به دنبال دارد، کی‌روشی که به هیچ وجه اظهارات منتقدانش را بی پاسخ نمی‌گذارد . واکنش تند برانکو نشان می‌دهد که  او در فصل گذشته هم چندان موافق سیاست‌های کی‌روش نبوده است و تنها  برای آرامش پرسپولیس و دور نشدن از دیگر مدعیان، ترجیح می‌داد این مسائل را رسانه‌ای نکند.  به نظر می‌رسد او  در این فصل راه دیگری در پیش گرفته است و می‌خواهد از حق باشگاه پرسپولیس دفاع کند. یکی از دلالیل نگرانی برانکو در این فصل تعداد زیاد ملی پوشان تیمش است. پرسپولیس در حال حاضر کمال کامیابی نیا، سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند، رامیین رضاییان و وحید امیری را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در اختیار ندارد.  

برانکو ایوانکوویچ در صحبت‌های خودش گفته است:« کی‌روش وارد بازی‌های خطرناک شده است و در مورد بازیکنان گروکشی می‌کند، او می‌خواهد تصمیم بگیرد چه تیمی از لیگ بیفتد و چه تیمی قهرمان شود.» اما منظور برانکو  چیست؟ ‌آیا برانکو به رابطه خوب سرمربی تیم رقیب و کی‌روش اشاره کرده است؟

در طول فصل گذشته، بارها شایعاتی در مورد اینکه منصوریان در آنالیز تیم‌ها از کی‌روش کمک می‌گیرد، به گوش می رسید.  بازی پرسپولیس و نفت تهران یکی از این دیدارها بود. دیداری که نفت تهران در یک بازی حساب شده توانست پرسپولیس را با دو گل شکست دهد و مانع از قهرمانی این تیم شود. روز بعد از آن بازی بود که شایعات زیادی در مورد اینکه آنالیزورهای کی‌روش به منصوریان کمک کردند، شنیده شد. شایعاتی که توسط سرمربی نفت تهران تکذیب شد.

برانکو به خوبی از رابطه خوب منصوریان و کی‌روش با خبر است و احتمال می‌دهد که رابطه خوب این دو به نفع استقلال و به ضرر پرسپولیس تمام شود. برای همین است که برانکو احساس نگرانی کرده و این حرف‌ها را به زبان آورده است تا به نوعی از خطرات احتمالی که در طول فصل که متوجه پرسپولیس است، جلوگیری کند.

 

 

 

 

 

اردوی تیم ملی استقلال پرسپولیس رسانه سرمربی تیم ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر