کد خبر: 382617 A

باید قهرمان شایسته لقب بگیریم

ایلنا: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در جمع بازیکنان تراکتورسازی به آنها روحیه داد.

به گزارش ایلنا، مصطفی آجورلو پس از تمرین دیروز در جمع سرخ پوشان حاضر شد و اظهار داشت: برای گفتن خسته نباشید در جمع شما حاضر شدم و می‌دانم که خسته هستید. امروز به دیدار شما آمدم تا بگویم که برای رسیدن به قهرمانی 8، 9 هفته بیشتر زمان لازم نداریم.

وی افزود: همه شما به‌خوبی می‌دانید که فوتبال حرفه‌ای یعنی استراحت، تمرین و یک مسابقه با شور و تلاش فراوان برای کسب برد و امیدواریم از همین ابتدا امتیازات لازم برای قهرمانی را کسب کنیم.

آجورلو تصریح کرد: انتظارم این است که بهترین تیم فنی ایران محسوب شوید و قهرمان شایسته لقب گیرید که این قهرمانی را به مردمان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان و تمامی ترک‌های کشور تقدیم کنید.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من هم به‌نوبه خودم تلاش می‌کنم یک باشگاه حرفه‌ای داشته باشیم، هرچند که در کوتاه‌مدت به این مهم نمی‌توان دست‌یافت ولی ما تمامی تلاشمان را به کار می‌گیریم.

وی تأکید کرد: من وظیفه سختی داشتم که بهترین مربی ایران را برای شما بیاورم و شبانه‌روزی تلاش کردیم تا بهترین بازیکنان ایران را جذب کنیم و الآن خیالم راحت است و باید به دنبال کارهای مدیریتی بروم. ما بهترین‌ها را تقدیم مردم آذربایجان کردیم و می‌خواهم فوتبالی بازی کنید که لذت ببرند.

 

تراکتورسازی تبریز قهرمانی آجورلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر