کد خبر: 382620 A

ایلنا: سرمربی تیم تراکتورسازی توضیحاتی را درباره شرایط تیمش ارائه کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، امیر قلعه نویی در پایان تمرین روز گذشته تراکتورسازی در تبریز در جمع بازیکنان اظهار داشت: سرمربی تیم تراکتورسازی در این دیدار اظهار داشت: پیرو صحبت‌های آقای آجورلو باید اشاره کرد که واقعیت قضیه این است که آدم‌های بزرگ هدف‌های بزرگی دارند و شما آدم‌های بزرگی هستید.

وی افزود: سال گذشته نیز ما می‌توانستیم به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم و در حال حاضر هر تیمی آرزو دارد تک‌تک شما را در اختیار داشته باشد.

امیر قلعه‌نویی تأکید کرد: سردار آجورلو امتحان خود را درگذشته پس داده است و ورزشگاه دستگردی باقیات‌صالحاتی بود که ایشان بر جای گذاشت. تیم مدیریتی اگر جلوتر از ما نباشد عقب‌تر از ما نیست و تلاش زیادی برای موفقیت تیم به کار می‌گیرد.

سرمربی سرخ پوشان تصریح کرد: همه این تلاش‌ها منوط به این است که در زمین مسابقه پیروز باشیم و شما دیدید که هواداران پس از بازی النصر چگونه تیم را تشویق کردند و این نشان‌دهنده فهم فوتبالی آن‌هاست. من از الآن به این فکر می‌کنم که کدام 11 نفر را در ترکیب قرار دهم و واقعیت فوتبال این است که باید در زمین مسابقه ریاضت بکشیم و برای کسب موفقیت بدویم و خسته نشویم.

قلعه‌نویی در پایان گفت: آجورلو در پاس نشان داده که مدیری با عملکرد عالی است و انشاءالله خدا و اهل‌بیت هم کمک می‌کند که شرمنده مردم نشویم و به خواسته‌هایمان برسیم.

 

امیر قلعه نویی تراکتورسازی مصطفی آجرلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر