کد خبر: 382694 A

برزگر در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: برزگر می‌گوید: شورای فنی به عنوان مشاور کادر فنی تلاش می‌کند تا کشتی‌گیرانی که شانس بیشتری برای کسب مدال دارند را به المپیک ریو اعزام کند.

منصور برزگر، کارشناس و عضو شورای فنی تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به مصوبات شورای فنی تیم ملی به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: در جلسه‌ای که با حضور اعضای شورای فنی برگزار شد طبق گزارشات فنی که به دست ما رسیده بود در خصوص برخی از اوزان که رقابت در آنها نزدیک و حساس است تصمیم‌گیری شد. در این جلسات شورای فنی بر روی این موضوع بحث می‌شود که چه کسی شانس بیشتری در کسب مدال المپیک دارد.

او ادامه می‌دهد: در وزن 57- کیلوگرم رقابت نزدیک است و تقریبا همه کشتی‌گیران این وزن در یک سطح  هستند. طبق مصوبه این شورا کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد باید نهایتا تا پانزده روزه مانده به شروع رقابت‌های المپیک فرد مورد نظر را به ما اعلام کند.

برزگر به اوزان 65- کیلوگرم و 125- کیلوگرم اشاره  و خاطر نشان می‌کند: به دلیل اینکه کشتی‌گیران آزادکار تیم ملی از نظر تکنیکی و تاکتیکی و همچنین قدرت بدنی نزدیک هستند سعی می‌کنیم تا بهترین را برای المپیک انتخاب کنیم. در اوزان 65- کیلوگرم و 125- کیلوگرم قرار بر این شد که بعد از اعزام کشتی‌گیران به رقابت‌های علی‌اف و یا ارمنستان با توجه به گزارشات فنی تصمیم گیری شود.

عضو شورای فنی تیم ملی کشتی آزاد در مورد چگونگی انتخاب کشتی‌گیر در وزن 97- کیلوگرم می‌گوید: روند بهبود رضا یزدانی هنوز برای شورای فنی مشخص نیست و نمی‌توان نظر خاصی در این خصوص داد. بعد از اینکه پزشکان و کادرفنی از بهبودی رضا یزدانی اطمینان پیدا کردند وضعیت این وزن هم مشخص خواهد شد.

 

المپیک تیم ملی کادر فنی تیم ملی کشتی وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر