کد خبر: 382892 A

تیم ملی از برنامه آماده‌سازی که داشت عقب افتاد

ایلنا: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش از نوع ادبیاتی که به‌کار رفته بود ناراحت بود و حق داشت. به‌نظرم باید شأن همه حفظ شود و نباید وارد حاشیه‌ها شویم.

به گزارش ایلنا، مهدی تاج در حاشیه مراسم بازدید اهالی ورزش از شیرخوارگاه آمنه در واکنش به صحبت‌های اخیر میان کارلوس کی‌روش و برانکو اظهار داشت: ما نمی‌خواهیم که باشگاه‌ها ضرر کنند و بر همین اساس دو اردوی پیش‌بینی شده برای تیم ملی را لغو کردیم تا به باشگاه‌ها کمک کنیم و در این باره با کی‌روش نیز صحبت کردیم.

وی افزود: کی‌روش از نوع ادبیاتی که به‌کار رفته بود ناراحت بود و حق داشت. به‌نظرم باید شأن همه حفظ شود و نباید وارد حاشیه‌ها شویم. باید این‌گونه روحیاتی که ایجاد شده کنار برود، چرا که همه در این شرایط ضرر می‌کنند. 

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: همه افراد باید خویشتنداری کنند. شاید برخی افراد اهداف خاصی از ایجاد چنین شرایطی دارند، اما اگر همه با اهداف فوتبالی و دور یک میز بنشینند می‌توانیم صحبت‌های خوبی در این خصوص داشته باشیم.

تاج با اشاره به این که اعضای باشگاه پرسپولیس قرار است فردا به فدراسیون فوتبال بروند، گفت: ما دو اردوی تیم ملی را لغو کردیم، اما به‌هر حال تیم ملی از برنامه آماده‌سازی که داشت عقب افتاد.

 

پرسپولیس تیم ملی فوتبال کارلوس کی روش مهدی تاج برانکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر