کد خبر: 386344 A

ایلنا: گفته می‌شود پرسپولیس که بعد از جدایی رامین رضاییان در جناح راست بازیکنی در سطح او ندارد تلاشی را برای جذب ووریا غفوری آغاز کرده .

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در تمرین دو روز گذشته استقلال اتفاق عجیبی افتاد. ووریا غفوری که در اکثر سایت‌ها نوشته بودند غایب تمرین بود با لباس شخصی به تمرین این تیم رفت و دقایقی با منصوریان گفت و گو کرد. آن زمان شایعاتی در مورد این جلسه شنیده می‌شد که این بازیکن به دلایل بدقولی‌هایی که انجام شده خواهان جدایی از استقلال است.

بعد از گذشت چند روز شایعات شکل جدی‌تری به خود گرفته است. حتی زمزمه‌هایی در مورد تیم بعدی این بازیکن که پرسپولیس است شنیده می‌شود. گفته می‌شود پرسپولیس که بعد از جدایی رامین رضاییان در جناح راست بازیکنی در سطح او ندارد تلاشی را برای جذب ووریا غفوری آغاز کرده تا شاید بتواند جای خالی رضاییان را پر کند. غفوری هنوز قراردادش را به ثبت نرسانده و مسئولان استقلال هم  پولی را که به او وعده داده شده هنوز پرداخت نکرده‌اند. همچنین ووریا غفوری تنها بازیکنی است که قبل از این که منصوریان سرمربی شود به استقلال آمد و در همان ابتدا هم زمزمه‌هایی شنیده می‌شد که جذب این بازیکن با نظر منصوریان نبوده اما در جلسه با مسولان باشگاه قبول کرده که او این فصل را در استقلال بماند.

voria

کنار هم قراردادن تمام این کدها نشان می‌دهد که شایعه غفوری و پرسپولیس شاید بتواند به سرانجام برسد. اگرچه استقلالی‌ها تمام تلاش خود را انجام می‌دهند که این اتفاق نیفتد اما از آن سو هم پرسپولیسی‌ها در تلاشند که جای خالی رضاییان را با بهترین گزینه پر کنند. همچنین غفوری همان گزینه‌ای است که رضاییان بعد از رفتن به ترکیه در مصاحبه‌اش گفته بود که پرسپولیسی‌ها از چند ماه قبل مذاکره با او را آغاز کرده بودند و او را دیگر نمی‌خواستند. 

 

استقلال پرسپولیس ترکیه مصاحبه غفوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر