کد خبر: 386361 A

وضعیت حمید سوریان برای همه جامعه ورزش مهم است

ایلنا: مشتاقی می‌‌گوید: برای کسب نتیجه در المپیک ریو همه اعضای فدراسیون هم قسم شده‌اند.

بهرام مشتاقی، عضو شورای فنی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب احتمالی تیم ملی برای اعزام به المپیک ریو به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: گمانه‌زنی‌ها در مورد ترکیب احتمالی تیم ملی کشتی فرنگی هر روز بیشتر می‌شود. اما همه ما به محمد بنا در خصوص ترکیب تیم ملی اختیار تام داده‌ایم و به انتخاب او احترام می‌گذاریم.

او ادامه می‌دهد: همه عوامل فدراسیون برای نتیجه گرفتن در المپیک هم قسم شده‌اند. فعالیت‌ها به سمتی هدایت می‌شود که همین وضعیت و آرامشی که در اردوهای تیم ملی حکم فرما است تا روز المپیک ادامه داشته باشد.

مشتاقی به وضعیت تیم ملی اشاره و خاطرنشان می‌کند: اسکلت تیم ملی تقریبا تکمیل شده است. در برخی اوزان کشتی‌گیران تیم ملی انتخاب شده‌اند. ولی هنوز چیزی مشخص نیست. در ورزش قهرمانی همواره اتفاقات زیادی رخ می‌هد. کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی سعی دارد تا روز آخر همه کشتی‌گیران را در اختیار داشته باشد.

عضو شورای فنی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد مصدومیت جزئی حمید سوریان می‌گوید: وضعیت حضور حمید سوریان در المپیک آنقدر برای جامعه ورزش ایران مهم و ارزشمند است که با کوچک‌ترین اتفاق همه نگران می‌شوند. حمید سوریان مصدومیت خاصی نداشت و از فردا در اردوهای تیم ملی حضور پیدا خواهد کرد. او جزو افسانه‌های کشتی فرنگی جهان است. سوریان وضعیت خوبی دارد و به دنبال کسب مدال طلای دیگری است.

 

المپیک تیم ملی جامعه جهان محمد بنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر