کد خبر: 390058 A

قرعه‌ای که نصیب صبا شد ما را به آینده امیدوار کرد

ایلنا: مهاجم تیم فوتبال صبای قم معتقد است بهترین زمان برای برگزاری دربی هفته ششم است.

رضا عنایتی، مهاجم تیم فوتبال صبای قم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، با اشاره به قرعه‌کشی لیگ‌برتر برای فصل ‌آینده گفت: قرعه خوبی به نام صبا درآمده است. ما به این خاطر که تمریناتمان دیر شروع شد امید زیادی نداشتیم اما این قرعه امیدوارمان کرده است. به مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ نیز خسته نباشید می‌گویم. قرعه‌کشی شب گذشته، مراسم خوبی بود و خوشحالم که برای علایق مردم ارزش قائل شدند.

عنایتی در ادامه درباره اینکه طبق قرعه، دربی تهران هفته ششم لیگ برتر برگزار خواهد شد، گفت: چون این مسابقه بسیار حساس است بهتر است که در میانه‌های نیم فصل برگزار شود. دو تیم فرصت دارند خود را به شرایط مسابقه و به مرز آمادگی برسانند که بازی زیبایی را به نمایش بگذارند و از همین لحاظ به نظرم بهترین زمان برای برگزاری دربی همین هفته ششم است.

رضا عنایتی درباره تمرینات تیم صبای قم اظهار کرد: تمرینات پرفشار و منظمی داریم. البته چون برنامه آماده‌سازی تیم دیر شروع شده است، تمرینات سختی را انجام می‌دهیم که بتوانیم در لیگ برای صبا مثمرثمر باشیم. 

وی در پایان ضمن تکذیب خبر شکایت مجموعه بادران از او گفت: من چند روز پیش با مدیران این تیم صحبت کردم. آن‌ها شرایط من را درک کردند و به خوبی‌وخوشی از این تیم جدا شدم. به آقای میثاقیان هم گفتم اگر از لیگ‌برتر پیشنهاد نداشته باشم قطعا خداحافظی می‌کنم و او نیز برای من آرزوی موفقیت کرد. این اخبار شایعه است. در شان مدیران بادران و آقای میثاقیان نیست که از من شکایت کنند. امیدوارم آنها فصل خوبی در لیگ دسته اول داشته باشند.

سازمان لیگ صبای قم فوتبال قم نیم فصل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر