کد خبر: 390131 A

ناظم‌الشریعه:

ایلنا: سرمربی تیم ملی فوتسال حضور در تورنمنت چین را منوط به شرکت قطعی تیم اوکراین است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، محمد ناظم الشریعه- سرمربی تیم ملی فوتسال پس از پایان تمرینات تیم ملی فوتسال گفت: بازیکنان از فردا در اختیار تیم های لیگ برتری قرار دارند تا تمرینات آماده سازی خود را برای رقابت با تیم های مقابل آغاز کنند.
وی در ادامه بیان کرد: این اردو از 18 تیرماه آغاز و روز گذشته (22 تیرماه) به پایان رسید. در مدت زمان اردو علاوه بر تمرینات بدنسازی، تمریات تکنیکی و تاکتیکی، مرور کارهای دفاعی را اناجم داده و دروزاه بانان نیز تمرینات ویژه خود را زیر مربی دروازه بانان انجام دادند.
سرمربی تیم ملی در خصوص حضور در تورنمنت چین گفت: اواخر مرداد ماه به تورنمنت تایلند اعزام می شویم و 4 بازی خوب در این کشور برگزار می کنیم. طبق نامه ای که فدراسیون چین فرستاده اعلام کرده که در این تورنمنت تیم اوکراین حضور دارد، ما از فدراسیون چین خواستیم درباره حضور اوکراین اطمینان کامل به ما دهد در غیر اینصورت اگر تیم های دیگر باشند، بازی کردن با انها چندان برایمان مهم نیست. اما با توجه به شرایط تیم اوکراین که یکی از تیم های بسیار خوب فوتسال در جهان است، قطعی شود، از حضور در این تورنمنت استقبال می کنیم.
وی در پایان گفت: قرار است در خلال مسابقات لیگ برتر، یک مرحله اردوی تدارکاتی کوتاه مدت نیز برگزار کنیم تا بازیکنان به آمادگی مطلوبی برسند. تمام تلاشمان این است که بهترین عملکرد را از خود به جای بگذاریم. اکنون تیم ملی بسیار خوب و سرحالی داریم. بدون شک با حمایتهای مسئولین فدراسیون و کمیته فوتسال برنامه های خود را به مرحله اجرا برسانیم و با آمادگی کامل به مصاف حریفان خود در رقابتهای جام جهانی کلمبیا برویم .

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمد ناظم‌الشریعه پس از پایان تمرینات تیم ملی فوتسال در رابطه با برنامه‌های این تیم گفت: بازیکنان از فردا در اختیار تیم های لیگ برتری قرار دارند تا تمرینات آماده سازی خود را برای رقابت با تیم های مقابل آغاز کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این اردو از ۱۸ تیرماه آغاز و روز گذشته (۲۲ تیرماه) به پایان رسید. در مدت زمان اردو علاوه بر تمرینات بدنسازی، تمریات تکنیکی و تاکتیکی، مرور کارهای دفاعی را اناجم داده و دروزاه بانان نیز تمرینات ویژه خود را زیر مربی دروازه بانان انجام دادند
 
سرمربی تیم ملی در خصوص حضور در تورنمنت چین اظهار کرد: اواخر مرداد ماه به تورنمنت تایلند اعزام می شویم و ۴ بازی خوب در این کشور برگزار می کنیم. طبق نامه ای که فدراسیون چین فرستاده اعلام کرده که در این تورنمنت تیم اوکراین حضور دارد، ما از فدراسیون چین خواستیم درباره حضور اوکراین اطمینان کامل به ما دهد در غیر اینصورت اگر تیم های دیگر باشند، بازی کردن با انها چندان برایمان مهم نیست. اما با توجه به شرایط تیم اوکراین که یکی از تیم های بسیار خوب فوتسال در جهان است، قطعی شود، از حضور در این تورنمنت استقبال می کنیم.
 
ناظم‌الشریعه در پایان تصریح کرد: قرار است در خلال مسابقات لیگ برتر، یک مرحله اردوی تدارکاتی کوتاه مدت نیز برگزار کنیم تا بازیکنان به آمادگی مطلوبی برسند. تمام تلاشمان این است که بهترین عملکرد را از خود به جای بگذاریم. اکنون تیم ملی بسیار خوب و سرحالی داریم. بدون شک با حمایتهای مسئولین فدراسیون و کمیته فوتسال برنامه های خود را به مرحله اجرا برسانیم و با آمادگی کامل به مصاف حریفان خود در رقابتهای جام جهانی کلمبیا برویم .
تایلند تیم ملی جام جهانی چین فوتسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر