کد خبر: 390160 A

برای استقلال کم نگذاشتم و از این بابت وجدانم راحت است

ایلنا: هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ بازیکنی با منصوریان احساس بازیکن به مربی را ندارد، چرا که او با همه رفیق است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، امید ابراهیمی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده است. متن این مصاحبه به شرح زیر است:

افتخار بابت ماندن در استقلال
ماندن در استقلال و پوشیدن پیراهن باشگاهی بزرگ مانند استقلال خواسته قلبی‌ام بود. از اول هم دوست داشتم که در استقلال باشم و خوشحالم که این افتخار نصیبم شد تا در این تیم باشم. امیدوارم بتوانم امسال نیز عملکرد خوبی داشته باشم و در نهایت باعث خوشحالی هوادارن باشیم. استقلال را از ته قلبم دوست دارم و به‌همین دلیل سعی کردم با همه وجودم برای این تیم بازی کنم. در دو سال گذشته نتوانستیم آن‌طور که باید هواداران را خوشحال کنیم، اما من مانند همه بازیکنان تلاشم را کردم تا هواداران را خوشحال کنم و برای استقلال کم نگذاشتم و از این بابت وجدانم راحت است.

اردوی ارمنستان
شرایط خیلی خوب و عالی در ارمنستان داریم. برای یک تیم حرفه‌ای مانند استقلال همه شرایط فراهم بود و از همه مهم‌تر زمین‌های فوق‌العاده‌ای داشتیم. همچنین سالن بدنسازی، استخر و دیگر موارد برای استقلال فراهم بود. امیدوارم در روزهای پایانی نیز تمرینات خوبی داشته باشیم و با آمادگی به استقبال لیگ برویم.

ناآمادگی و اضافه وزن
در روزهای گذشته در سایت‌ها خواندم و بچه‌ها نیز بعد از آن با من شوخی می‌کردند که اضافه وزن داری (با خنده)، اما باید بگویم من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و می‌توانم شرایط جسمانی‌ام را کنترل کنم. در عکسی که منتشر شده است پیراهن من به شکلی است که به‌نظر می‌رسد اضافه وزن دارم. با این حال باید بگویم چنین چیزی نیست. من حتی نسبت به سال گذشته شرایط بهتری داشته و آمادگی بیشتری دارم. زمانی که در اختیار تیم نبودم هم تمرینات اختصاصی را پیگیری کردم و حالا نیز بدون مشکل در خدمت استقلال هستم. در روزهای باقیمانده نیز با هماهنگی بالا در کنار دیگر بازیکنان به استقبال لیگ می‌رویم.

استقلال با منصوریان
امسال برای استقلال سال متفاوتی نسبت به گذشته است. منصوریان عضوی از تاریخ استقلال است. منصوریان جوان و با انگیزه است و رفاقت نزدیکی با بازیکنان دارد. ما هیچ وقت با او احساس مربی بازیکنی نداریم و همه فکر می‌کنیم منصوریان رفیق ماست. امیدوارم با تدابیر منصوریان و زحمت‌های بچه‌ها سال متفاوتی داشته باشیم، زیرا خواسته کادرفنی نیز همین موضوع است و مرتباً به ما می‌گویند که می‌خواهند در استقلال تغییرات مثبتی داشته باشیم تا در نهایت باعث خوشحالی هواداران باشیم.

بازیکنان جدید استقلال
امسال استقلال بالانس بسیار خوبی نسبت به سال‌های قبل دارد. امسال خوشبختانه با بازیکنانی که اضافه شدند نقاط ضعف ما برطرف شده است. بازیکنانی که به استقلال آمدند همگی یا ملی‌پوش هستند یا ستاره‌های تیم خود بوده‌اند. امیدوارم آنها بتوانند در استقلال نیز نمایش‌های خوب خود را تکرار کنند. همه ما یک تیم هستیم و امیدوارم این تیم بودن ما منجر به موفقیت استقلال شود.

رابطه خوب با خسرو حیدری
خسرو مانند برادر من است و همیشه دوستش دارم. تصمیم‌گیرنده نهایی من هستم، اما خسرو همیشه به من مشورت می‌دهد و دوست داشت من بمانم. خسرو به من می‌گفت که در نبودم هواداران مرا را تشویق می‌کردند. همیشه من را راهنمایی می‌کند و مانند برادر کنارم هست.

استقبال از تمرینات استقلال
من همیشه شرمنده هواداران استقلال هستم، زیرا کار خاصی برای آنها نکرده‌ام. همیشه از ته قلبم برای استقلال بازی‌ و سعی کرده‌ام تا وظایفه‌ام را تا آنجایی که در توانم بوده به بهترین شکل انجام دهم. ما هواداران را دوست داریم و  تلاش می‌کنیم باعث خوشحالی آنها باشیم و خنده را بر لب‌های آنان ببینم.

استقلال متفاوت با منصوریان
تغییر در استقلال کار بسیار سختی است. علی آقا و کادر فنی به‌همراه بازیکنان تمام تلاش خود را برای تغییرات انجام می‌دهند، اما ما برای این کار زمان می‌خواهیم. برای آنکه بتوانیم خواسته‌های سرمربی تیم را پیاده کنیم نیاز به زمان داریم، ولی این کار شدنی است. بازیکنان امسال می‌خواهند که این اتفاقات مثبت رخ بدهد و تلاش می‌کنند تا این فعل خواستن را صرف کنند.

جدی در زمین، آرام در خارج از زمین
البته من در بیرون از زمین نیز خیلی آرام نیستم (با خنده). در تمرین و بازی‌ها همیشه انسان جدی هستم و شوخی نمی‌کنم. خیلی وقت‌ها برای تیم ناراحت می‌شوم و در زمین پرخاشگری می‌کنم، اما بعد از آن در خلوت خودم ناراحت می‌شوم. البته همه این کارها برای موفقیت تیم است. بازیکن در زمین زیاد تلاش می‌کند و دوست دارد تیم موفق شود و گاهی وقت‌ها عکس‌العملی نشان می‌دهد و نام این‌ها دعوا کردن نیست. همیشه به‌دنبال پیشرفت در تمرین و بازی‌ها هستم و به‌همین دلیل هیچ‌گاه در زمین به فکر موضوع دیگری نیستم.

ارتباط خوب بین بزرگ‌ترها و تازه واردها
ارتباط بسیار خوبی بین بازیکنان تازه وارد و قدیمی برقرار است. قبل از ورودم به استقلال به من می‌گفتند که در این تیم بزرگ‌ترها برای بازیکنان تازه وارد شرایط سختی ایجاد می‌کنند، اما هرگز در استقلال چنین چیزی نیست. زمانی که به استقلال آمدم، این تیم بازیکنان بزرگی داشت، اما هرگز کسی برای بازیکنان تازه‌وارد مشکل ایجاد نکرد و الان نیز فکر می‌کنم شرایط همین است و بازیکنان تازه وارد همگی از حضور در استقلال راضی هستند. در استقلال کسی خود را برتر از دیگری نمی‌داند و همه یک هدف دارند که موفقیت استقلال است.

هدیه امید به هواداران
علی آقا (منصوریان) و بازیکنان همیشه می‌گویند که می‌خواهیم در استقلال روند حرکتی جدیدی داشته باشیم. ما می‌خواهیم استقلال متفاوتی داشته باشیم که این اتفاق با گذشت زمان رخ می‌دهد. هدف‌مان این است؛ زمانی که هوادار بازی استقلال را تماشا می‌کند از بازی تیم راضی باشد.

رقابت با یعقوب کریمی
اهل بازی کامپیوتری نیستم، اما از یعقوب می‌خواهم که بیاید در زمین تک به تک فوتبال بازی‌ کنیم تا مشخص شود چه کسی برنده است. در زمین یعقوب را با قلدری شکست می‌دهم. یعقوب بازیکن باتکنیکی است و اعتمادبه‌نفس خوبی دارد، اما در فوتبال یک به یک قلدری نیاز است که یعقوب در قلدری به من نمی‌رسد.

صحبت با هواداران
از هواداران می‌خواهم که در تمام طول فصل پشت تیم باشند. تیم تغییرات زیادی داشته است و شاید یک روز، روز استقلال نباشد. هواداران هیچ‌گاه به استقلال پشت نکنند و مثل همیشه از استقلال و منصوریان دوست‌داشتنی حمایت کنند.

 

استقلال امید ابراهیمی اخبار استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر