کد خبر: 390479 A

ایلنا: ظاهرا جلسه شنبه هیات‌مدیره استقلال و قوت گرفتن احتمال برکناری سرپرست فعلی استقلال او را بر آن داشته تا آخرین تلاش‌هایش برای بقا را هم انجام بدهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بهرام افشارزاده که در حال حاضر سمتی در وزارت ورزش ندارد در نامه‌ای عجیب و غریب و سراسر تمجید از وزیر ورزش تشکر کرد. این نامه که به بهانه طرح استخدام قهرمانان نوشته شده ظاهرا کارآیی‌های دیگری به جز تقدیر و تشکر از وزیر هم دارد. در بخشی از این نامه آمده است:« نظر به تدبیر هیات دولت و آقای محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان، افق دیگری پیش روی جوانان برومند این آب و خاک مقدس گشوده شد. فرزاندان میهن عزیزمان که دلاورانه در عظیم‌ترین رویداد ورزشی جهان، باعث ترنم سرود گوشنواز و بالارفتن پرچم خوشرنگ جمهوری اسلامی ایران می‌شوند، به لطف دوراندیشی هیات دولت و وزیر ورزش و جوانان، برای خلق حماسه‌های ماندگار و تاریخی، مصمم‌تر خواهند شد.»

ظاهرا جلسه شنبه هیات‌مدیره استقلال و قوت گرفتن احتمال برکناری سرپرست فعلی استقلال او را بر آن داشته تا آخرین تلاش‌هایش برای بقا را هم انجام بدهد. آخرین تلاش‌هایی که در تعریف و تمجیدهای قابل تامل این نامه خلاصه شده است. آیا این نامه امیدی برای بقای افشارزاده در استقلال خواهد بود یا او آخرین روزهایش در جمع آبی‌های پایتخت را می‌‌گذراند؟

 

استقلال پایتخت جمهوری اسلامی ایران خاک وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر