کد خبر: 390525 A

ایلنا: در مورد اسم و تیم دروازه‌بان‌مان اجازه دهید اطلاعاتی ندهم و دلیلش نیز سنگ‌اندازی برخی نفرات است که تا به حال مانع از جذب چند بازیکن خوب ما شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ماشین‌سازی تبریز مانند دیگر تیم‌های تبریزی عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشته است. خطیبی فقط در انتظار جذب یک دروازه‌بان درجه یک است تا پرونده نقل و انتقالات تیمش را ببندد. تا الان اما ماشین‌سازی در جذب دروازه‌بان به مشکل خورده و هر گزینه‌ای که داشته با مشکلی مواجه شده است. صحبت‌های خطیبی در این مورد را در زیر می‌خوانید:

قرار بود هالدورسون را جذب کنید ولی منتفی شد و صحبت از دروازبانی است در لالیگا بازی کرده است ؟

ما با هالدورسون به توافقات مالی رسیدیم و منتظر بودیم تا بعد از دیدارهای یورو و در اردوی گرجستان به ما ملحق شود ولی زمانی که پاسپورت وی و همسرش را برای تهیه بلیط برای ما ارسال کرد متوجه شدیم که همسر وی رومانیایی و ملیت رژیم اشغالی را دارد و این بازیکن نیز به آن منطقه رفت و آمد داشته تا من کلا از جذب وی منصرف شوم و به دنبال گزینه‌های دیگر برویم که در روزهای آینده یکی از گزینه‌های ما قطعی خواهد شد .

با دروازبان اسپانیایی که در لالیگا بازی کرده است به توافق رسیدید ؟ اسمش چیست و در کدام تیم بوده ؟

در مورد اسم و تیم او اجازه دهید اطلاعاتی ندهم و دلیلش نیز سنگ‌اندازی برخی نفرات است که تا به حال مانع از جذب چند بازیکن خوب ما شده‌اند. اما دروازبان 30 ساله‌ای است اسپانیایی که در فصل گذشته در لالیگا به میدان رفته و 12 یا 13 بازی داشته که مقابل رئال و بارسا نیز 90 دقیقه به میدان رفته است و البته وی در هیچ شرایطی راضی نبود به فوتبال آسیا بیاید ولی دوست عزیزم وحید عدنان که یک تاجر فوتبال‌دوست تبریزی است و در اسپانیا نیز دفتر دارد و با ارتباطی که با فوتبالی‌های اسپانیا داشت توانستیم او را متقاعد کنیم که به ایران بیاید. در مورد این بازیکن باید بگویم که مدیر برنامه‌های این بازیکن و رونالدو یک نفر هست که مشخص می‌کند بازیکن بزرگی در اسپانیاست که با جذب او انشالله مشکلی در درون دروازه نخواهیم داشت و طبق توافق و صحبت‌هایی که شده او شنبه و یا یکشنبه برای امضایی قرارداد نهایی و ثبت به تبریز خواهد آمد .

ماشین سازی و تراکتور بعد از بیست سال داربی حساس خود را در هفته چهارم برگزار خواهد کرد نظرتان در مورد این بازی چیست ؟

نباید این دیدار را مثل داربی تهران حساس جلوه داد و از دشمنی گفت. در سال‌های گذشته نیز در داربی سرخ و آبی تبریز همه دیده‌اند که در استادیوم شعار آذربایجان تیملری فرق المز رهلری( تیم های آذربایجان رنگشان فرقی ندارد ) سر داده‌اند و قطعا در داربی سبز و سرخ و نیز چنین خواهد بود و در فوتبال آذربایجان هرگز در داربی دشمنی نخواهید دید و همه فوتبال‌دوستان آذربایجان تنها برای اتحاد و سربلندی فوتبال آذربایجان تلاش می‌کنند .

 

اسپانیا ایران فوتبال آسیا گرجستان یورو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر