کد خبر: 392523 A

ایلنا: مدافع با اخلاق سرخپوشان گفت: به خاطر نرسیدن به اردوی اوکراین دو هفته زمان لازم است تا از نظر بدنی برسم. بچه‌ها هم کمی زمان می‌خواهند تا بدن‌هایشان از فشار خارج شود و هماهنگی کامل گردد.

به گزارش ایلنا، حسین ماهینی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه افزود: قبل از هر چیز باید از تماشاگران و هواداران تشکر کنم. وقتی برای گرم کردن وارد زمین شدیم از دیدن آن جمعیت برای یک بازی دوستانه تعجب کردیم و باید بگویم دست تک تک آنها را می‌بوسیم.

وی ادامه داد: عجیب است که برای یک بازی دوستانه آن هم برابر تیمی از لیگ یک، 13 تا 14 هزار هوادار عاشق می آیند و امیدوارم بتوانیم جواب این خوبی‌ها را بدهیم.

ماهینی درباره شرایط خود و تیم، خاطرنشان کرد: متاسفانه من نتوانستم به اردوی اوکراین بروم و به این دلیل از نظر بدنسازی عقب ماندم. در آخرین بازی تدارکاتی هم یک نیمه بازی کردم و هنوز برای رسیدن به شرایط بدنی کار دارم و انشاءا... بتوانم خودم را ظرف یکی، دو هفته آینده به سایر نفرات برسانم. بچه‌های تیم هم تازه از بدنسازی آمده‌اند و زمان لازم است بدن‌ها خودش را کاملا رها کرده و در فرم مورد نظر خودشان قرار بگیرند. همچنین زمانی لازم داریم تا با توجه به تغییر نفرات، خودمان را بیشتر هماهنگ کنیم.

 

پرسپولیس حسین ماهینی اخبار پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر