کد خبر: 392601 A

سرپرست تیم ملی والیبال:

ایلنا: سرپرست تیم ملی والیبال با بیان اینکه شرایط ایده‌آلی مهیا شده است گفت: ملی پوشان ایران بامداد روز سه‌شنبه پنجم مرداد ماه تهران به مقصد برزیل ترک می‌کنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، امیر خوش‌خبر درباره برنامه تیم ملی از زمان خروج از تهران تا زمان حضور در دهکده ورزشکاران بازی‌های المپیک 2016 ریو گفت: تیم ملی والیبال ایران با 12 بازیکن و 8 نفر کادر فنی بامداد سه‌شنبه پنجم مردادماه با پرواز لوفت‌هانزا، تهران را به مقصد فرانکفورت آلمان ترک می‌کند.

وی با بیان اینکه ملی پوشان کشورمان 13 ساعت در فرانکفورت توقف دارند، گفت: برای این مدت هتل جهت استراحت بازیکنان رزرو شده است و به دنبال گرفتن سالن هستیم تا تیم ملی والیبال ایران یک نوبت تمرین نیز در این شهر داشته باشد.

سرپرست تیم ملی والیبال تصریح کرد: ملی پوشان والیبال ایران ساعت پنج بامداد چهارشنبه ششم مرداد ماه به وقت محلی به فرودگاه ریودوژانیرو برزیل می‌رسند و پس از خروج از فرودگاه در کمپ تیم‌های ملی والیبال برزیل اسکان خواهند یافت.

وی به حضور تیم ملی والیبال برزیل در این کمپ اشاره کرد و گفت: تیم ملی والیبال ایران روزهای نهم و دهم مرداد ماه دو دیدار دوستانه و تدارکاتی با تیم برزیل برگزار خواهد کرد و یازدهم مردادماه نیز در دهکده ورزشکاران بازی‌های المپیک اسکان خواهد یافت.

خوش خبر با بیان اینکه شرایط ایده آلی برای تیم ملی والیبال مهیا شده است که 10 روز زودتر از شروع بازی‌های المپیک در بزریل حضور خواهد یافت، گفت: رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال نیز از این شرایط راضی است و آن را فرصت مناسبی برای هماهنگی آب و هوایی و جغرافیایی برای ملی پوشان ایران می‌داند.

وی با تاکید بر اینکه حضور زودهنگام در برزیل شرایط بسیار خوبی برای تیم ایران خواهد داشت، گفت: تنها مشکل دوری طولانی مدت بازیکنان از خانواده است که لوزانو نیز در گفتگو با بازیکنان به آن اشاره کرده است. اما سرمربی تیم ملی یادآوری کرد که بازی‌های المپیک اهمیت بسیار زیادی دارد و باید بازیکنان شرایط را درک کنند و برای سرافرازی تیم ملی کشورشان ایثار کنند.

 

المپیک ایران برزیل تیم ملی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر