کد خبر: 396565 A

اخبار کوتاه از کشتی

ایلنا: مرحله اول لیگ کشتی باشگاه‌های کشور شهریورماه در دو مرحله مقدماتی و فینال در خرم آباد برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، مرحله مقدماتی این مسابقات روزهای 12 و 13 و فینال نیز روز 19 شهریورماه در استان لرستان انجام می‌شود. همچنین مرحله دوم و پایانی لیگ کشتی باشگاه‌های کشور نیز مهرماه برگزار خواهد شد.

تیم‌های برتر این مسابقات مجوز حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان که آذرماه در کشتی فرنگی در بوداپست پایتخت مجارستان و در کشتی آزاد در چابهار برگزار خواهد شد، را بدست می‌آورند.

* نارسین یاداو مجوز حضور در المپیک را بدست آورد

نارسین یاداو آزادکار وزن 74 کیلوگرم کشور هند که پیش از این به دلیل مثبت شدن آزمایش دوپینگ خارج از مسابقات، حضور در المپیک 2016 را از دست داده بود، با انجام آزمایش دوم و با نظر سازمان جهانی ضد دوپینگ (وادا)، جواز حضور در این رقابت‌ها را مجددا بدست آورد.

* امامی 20 مردادماه عازم ریو می‌شود

محمد ابراهیم امامی، داور المپیکی کشورمان برای قضاوت در مسابقات کشتی المپیک روز پنجشنبه 20 مردادماه راهی برزیل خواهد شد. رقابت‌های کشتی آزاد، فرنگی و زنان المپیک 2016 برزیل روزهای 24 تا 31 مرداد در سالن کاری اوکای شماره دو ریودوژانیرو برگزار خواهد شد.

* نورمحمدی سرپرست هیأت کشتی البرز شد

با پیشنهاد سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و موافقت فدراسیون کشتی، جواد نورمحمدی بعنوان سرپرست هیأت کشتی استان البرز تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی این هیأت منصوب شد.

 

نورمحمدی فدراسیون کشتی ایران رپرست جدید هیئت کشتی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر