کد خبر: 396821 A

ایلنا: چرا بهرام افشارزاده برکنار شد؛ ایلنا روند حضور وی در باشگاه استقلال و مراحل رسیدن وی به خط پایان را بررسی کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در حالی که اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به ابقای بهرام افشارزاده اصرار دارند و تاکید می‌کنند که او اصلا استعفایی نداده آخرین خبرها حکایت از برکناری افشارزاده دارد. 

از مدت‌ها قبل مشخص بود که وزیر ورزش چندان اعتقادی به ادامه فعالیت افشارزاده در باشگاه استقلال ندارد. بخصوص بعد از آنکه برخی از هواداران استقلال مقابل ساختمان وزارت ورزش شعارهایی علیه محمود گودرزی مطرح کردند و خواهان ابقای افشارزاده در باشگاه استقلال شدند شمارش معکوس برای برکناری افشارزاده آغاز شد؛ سرپرستی که هرگز موفق نشد انتظارات را برآورده کند. او تا چندی پیش پست مهمی در وزارت ورزش داشت و مدیرکل حوزه وزارتی بود اما از آنجا نیز رانده شد تا تلاش خود را به حفظ سرپرستی در باشگاه استقلال معطوف کند. اما او به فاصله اندکی پس از کنار رفتن از معادلات مدیریتی در وزارت ورزش حالا پست مهم خود در باشگاه استقلال را هم از دست داده است. به نظر می‌رسد سرشاخ شدن غیر مستقیم او با وزیر ورزش یکی از عوامل اصلی این برکناری است. آنجا که ظاهرا خود را تابع وزیر ورزش می‌نامید اما هیاهوی برخی هواداران استقلال که عرصه را بر گودرزی تنگ کرده بودند چیز دیگری را نشان می‌داد.

افشارزاده در تازه‌ترین واکنش خود در خصوص کنار رفتنش از باشگاه استقلال گفته است: استعفا داده‌ام و حرفی ندارم.

افشارزاده اما در طول دوران سرپرستی‌اش در باشگاه استقلال نیز نشان داد که اساسا در زمینه مدیریت فوتبال حرفی برای گفتن ندارد. آیا این مدیر بازنشسته ورزشی به زودی برمی‌گردد و او را در راس مدیریت فدراسیونی غیر فوتبالی خواهیم دید؟ تجربه نشان داده که او علاقه‌ای به بیکار شدن ندارد.

استقلال بهرام افشارزاده محمود گودرزی برکناری وزیر ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر