کد خبر: 398127 A

بعد از شکست سنگین مقابل لیورپول؛

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اعتقاد دارد شکست تیمش مقابل سرخپوشان مرسی‌ساید در روز پراشتباه آبی‌واناری‌پوشان رقم خورده است.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (شنبه) در دیداری دوستانه در چارچوب جام قهرمانان بین‌المللی در ورزشگاه ومبلی شهر لندن با نتیجه 4 بر صفر مقابل لیورپول تن به شکست داد. سرمربی بارسا که تیمش هفته آینده در دیدار سوپرجام اسپانیا باید به مصاف سویا، قهرمان جام حذفی برود، از تعداد اشتباهاتی که شاگردانش در این بازی مرتکب شدند، ابراز نگرانی کرد.

لوئیس انریکه پس از این بازی گفت: قطعاً این بهترین روزمان نبود. ما در این بازی مرتکب چندین اشتباه شدیم. پس از دریافت گل اول موقعیت‌هایی برای گشودن دروازه لیورپول داشتیم، اما به جای استفاده از آنها اجازه دادیم حریف به دو گل دیگر برسد. به‌ هر حال بازی‌های پیش‌فصل این‌طور هستند و باید این نتیجه را بپذیریم.

وی افزود: شکست در هر بازی به‌ هر حال لطمه می‌زند، اما بارسا تیمی نیست که شکستی این‌چنینی را تجربه نکرده باشد. با این حال باید از منظر تماشاگران و هواداران به جنبه‌های مثبت این بازی هم نگاه کنیم. دیدن استقبال و محبتی که نسبت به سوراز از جانب لیورپولی‌ها صورت گرفت، فوق‌العاده بود و جای تأسف داشت که او نتوانست مقابل تیم پیشین خود گلزنی کند.

سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: در این بازی شاهد دو ریتم متفاوت از دو تیم بودیم و این را می‌شد از همان شروع بازی دید. به‌ هر حال لیورپول به نسبت بارسا تمرینات و بازی‌های دوستانه بیشتری را در پیش‌فصل انجام داده است.

 

لوئیس انریکه تیم فوتبال بارسلونا دیدار دوستانه تیم فوتبال لیورپول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر