کد خبر: 398152 A

قهرمان پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی گلف کشور:

ایلنا: نفر نخست پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی گلف کشور ضمن تشکر از زحمات رئیس فدراسیون گلف در راستای بهبود وضعیت این ورزش در کشور ادامه داد:از سال 88 عضو تیم ملی گلف هستم و خوشبختانه این ورزش با کمترین امکانات هرروز تعداد علاقه مندان بیشتری را جذب خود می کند.

به گزارش ایلنا، ابراهیم نوری نفر نخست پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی گلف جوانان و بزرگسالان (زیر ٣٠سال) کشور گرامیداشت شهدای مدافع حرم درگفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون گلف در خصوص برگزاری این مسابقات گفت:امسال پنجمین سالی بود که در مسابقات کشوری شرکت کردم و خوشبختانه این دوره از مسابقات با بهترین شرایط نسبت به گذشته برگزار شد.

ملی پوش لرستانی ادامه داد:مسابقات امسال بارشد چشم‌گیر استان‌ها و بازیکنان شرکت کننده همراه بود که خود این موضوع موجب بالا رفتن انگیزه و سخت‌تر شدن رقابت‌ها شد.

نفر نخست پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی گلف کشور ضمن تشکر از زحمات رئیس فدراسیون گلف در راستای بهبود وضعیت این ورزش در کشور ادامه داد:از سال 88 عضو تیم ملی گلف هستم و خوشبختانه این ورزش با کمترین امکانات هرروز تعداد علاقه مندان بیشتری را جذب خود می کند.
نوری ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی کمیته استعدادیابی در فدراسیون گلف بیان داشت:آینده خوبی در انتظار گلف کشور است و اگر امکانات و شرایط لازم فراهم شود راه‌یابی ما با استعدادهایی که در گلف کشور و جود دارد به المپیک دور از ذهن نیست.

گفتنی است پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی گلف جوانان و بزرگسالان (زیر ٣٠سال) کشور گرامیداشت شهدای مدافع حرم، باحضور بی‌سابقه‌ی 100 گلف‌باز و 23 تیم از 14 استان کشور طی دو روز در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد و در بخش انفراد ١٨ تا سی سال ابراهیم نوری از لرستان با 147 ضربه نفر نخست این مسابقات شد و عباس قنبری از خوزستان با 149 ضربه وفرشاد رستمی از لرستان با 156 ضربه به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

فدراسیون گلف ابراهیم نوری مسابقات قهرمانی کشور قهرمان مسابقات آینده ی گلف کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر