کد خبر: 398154 A

ایلنا: کوچک‌زاده می‌گوید: مشکلاتی مانند نداشتن فشنگ و همچنین برهم خوردن تمرکز سرمربی به دلیل حقوق عقب مانده، همه و همه در عدم دست‌یابی به مدال تاثیر داشت.

رضا کوچک‌زاده، مدیر اجرایی فدراسیون تیراندازی در خصوص نتایج کسب شده توسط تیراندازان ایرانی در اولین روز از رقابت‌های المپیک به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: همه نتایج طبق برنامه‌ریزی‌های فدراسیون تیراندازی پیش رفت. ما پیش‌بینی پنج سهمیه را می‌کردیم که به آن دست یافتیم. دو نماینده ایران در رقابت‌های تفنگ ده متر جزو ده نفر برتر المپیک قرار گرفتند، که این موضع نشان از پیشرفت تیراندازان ایرانی دارد.

او ادامه می‌دهد: متاسفانه مشکلات بسیاری گریبان‌گیر تیراندازی ایران شد. البته نباید فراموش کرد که این مشکلات برای همه رشته‌های ورزشی ایران وجود دارد. نجمه خدمتی با 2 صدم امتیار کمتر از رسیدن به فینال باز ماند. رقابت‌های تیراندازی در المپیک به صدم‌ها بسته است. با توجه به نتایجی که الهه احمدی کسب کرد ایرانیان برای کسب اولین مدال بانوان در المپیک امیدوار شدند. ولی آنطور که خودش هم می‌گفت عدم تمرکز باعث شد تا تیر آخر را به هدف نزند. الهه احمدی در ثانیه‌های آخر مدال را از دست داد و به مقام ششم رسید.

کوچک زاده در خصوص حاشیه‌های حاکم بر اردوی تیراندازن می‌گوید: تاخیر در اعزام‌ها و یا لغو مسابقات و اردوها در باز ماندن از مدال المپیک بی‌تاثیر نبود. نماینده آمریکا که توانست به مدال طلای این رشته دست یابد، به عنوان نفر پنجم به فینال راه یافت و الهه احمدی به عنوان نفر سوم به فینال صعود کرد. در نهایت او اول شد و احمدی ششم. عدم تمرینات منظم و مشکلاتی مانند نداشتن فشنگ و همچنین برهم خوردن تمرکز سرمربی به دلیل حقوق عقب مانده، همه و همه در عدم دست‌یابی ایران به مدال رشته تفنگ بادی ده متر تاثیر گذار بود.

 

 

بازی های المپیک فدراسیون تیراندازی نجمه خدمتی الهه احمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر