کد خبر: 398166 A

ایلنا: با رفتن ویسی، خسوس و کولیبالی، سبک بازی استقلال خوزستان هم کاملا عوض شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فصل پیش استقلال خوزستان با هدایت عبدالله ویسی، آمار گلزنی زیاد خوبی نداشت اما آنقدر سخت گل می‌خورد که در نهایت به لطف بهترین خط دفاع تاریخ لیگ، توانست قهرمانی را جشن بگیرد.

استقلال خوزستان ویسی با 33 گل زده، فصل پیش بین 5 خط حمله برتر لیگ هم نبود. بیت سعید، زبیدی و زهیوی هر کدام مقطعی در خط حمله این تیم درخشیدند اما در نهایت، نتوانستند آمار گلزنی چندان خوبی داشته باشند. به جای آن دخسوس در خط دروازه ستاره بی‌چون و چرای تیمش بود و نقش بسیار پررنگی در قهرمانی آبی‌های خوزستان داشت.

در فصل جدید اما با رفتن ویسی، خسوس و کولیبالی، سبک بازی استقلال خوزستان هم کاملا عوض شده است. آن‌ها تا اینجای فصل در رده هشتم جدول قرار دارند و جالب اینکه صاحب بهترین خط حمله و بدترین خط دفاع لیگ هم هستند. استقلال خوزستان تا اینجای فصل، تنها تیمی بوده که 5 بار موفق به گلزنی شده است. در خط دفاع هم آن‌ها با 6 گل خورده، به تنهایی صاحب بدترین خط دفاع لیگ هستند. البته خط دفاع این تیم در بازی سوپرجام مقابل ذوب‌اهن هم 4 گل خورد تا با آمار عجیب و غریب 10 گل خورده در 4 بازی اوضاع دفاعی‌شان نگران‌کننده باشد. جالب است که این تیم در کل بازی‌های فصل گذشته فقط 14 گل خورده است! 

 

خسوس عبدالله ویسی استقلال صنعتی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر