کد خبر: 398294 A

حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران طی پیامی ، روز خبرنگار را به مرسلان خبر ، سفیران سختکوش عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران طی پیامی ، روز خبرنگار را به مرسلان خبر ،  سفیران  سختکوش  عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک و تهنیت گفت.

متن  کامل این پیام به شرح زیر میباشد

” بسم الله الرحمن الرحیم “

ن و القلم و ما یسطرون

۱۷ مرداد ماه » یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی » می باشد، شهید گرانقدری  که فراغش بهانه ای شد برای گرامیداشت «روز خبرنگار» ،روزی از جنس حرمت و عشق به قلم.

روز خبرنگار؛ هنگامه بزرگداشت مجاهدت فرهنگی اصحاب خبر و رسانه است. آنانی که با تلاشی خستگی‌ناپذیر، از جان خویش، راهی را برمی‌آورند تا گوهر حقیقت بر آشیان تشنگان و جان مطالبه‌گران آرام گیرد.

بی گمان رسانه ها به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی و فرهنگ سازی رسالتی بس مهم و خطیر در توسعه و پیشرفت کشورها بر عهده دارند و به عنوان حاملان پیام و مرسلان خبر به تحلیل واقع بنیانه ای از وقایع می پردازند و اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه کار خود قرار می دهند

خبرنگار؛ پیغامبر خبر، کاوشگر حقیقت، پردازشگر واقعیت و  روایت ‌گر دیروز و امروز و فرداست .

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه خبر، رسانه و فرهنگ؛ به ویژه سیّد شهیدان اهل قلم مرتضی آوینی، و شهید صارمی؛ از مساعی، راهنمایی، انتقادات و همکاری‌های صورت گرفته توسط اهالی رسانه تشکر و قدردانی می‌نمایم. امید است با تاسی از آموزه‌های دینی و ظل توجهات امام عصر(عج) ، شاهد توفیقات روزافزون و درخشش بیش از پیش حوزه رسانه و خبر  در  کلیه عرصه ها مخصوصا  عرصه ورزش کارگری باشیم.

 

استان تهران توسعه و پیشرفت رسانه فرهنگ سازی مرتضی آوینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر