کد خبر: 398352 A

بازیکنان باید بیشتر احساس مسئولیت کنند

ایلنا: عضو هیات مدیره استقلال توقع دارد اولویت اصلی افتخاری حضور در باشگاه استقلال باشد.

مسعود معینی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد انتخاب رضا افتخاری به عنوان سرپرست جدید باشگاه استقلال گفت: این انتخاب با نظر و تایید هیات مدیره صورت گرفته و از اینکه وضعیت مدیریت باشگاه در زودترین زمان ممکن مشخص شد خوشحالیم. با شرایطی که باشگاه دارد و نتایجی که در این چند هفته کسب شده است، طبیعی بود که باید زودتر اقدام می‌کردیم و خوشبختانه وزارت ورزش و آقای وزیر هم این حساسیت را در این موضوع داشتند که زودتر سرپرست باشگاه انتخاب شود.

او ادامه داد: البته با اینکه در این سه هفته تیم نتایج خوبی نگرفته است، اما ما اصلاً نگران نیستیم و می‌دانیم این شرایط مقطعی است. خود منصوریان هم بسیار ناراحت است. ما هم قطعاً از او و تمام تیم حمایت خواهیم کرد تا هرچه زودتر دوران افت تیم به پایان برسد. در یکی دو هفته اخیر مشخص نبودن اوضاع مدیریتی باشگاه هم باعث شده بود شرایط سردرگمی در تیم ایجاد شود که حالا با روشن شدن این قضیه این مساله هم برطرف شود. از حالا به بعد بازیکنان باید بیشتر احساس مسئولیت کنند تا بتوانند با کسب نتایج درخور نام استقلال دل هوادارن را شاد کنند.

عضو هیات مدیره استقلال در مورد سرپرست جدید استقلال نیز اظهار داشت: من قبلاً در فدراسیون فوتبال افتخار همکاری با افتخاری را داشته‌ام و می‌دانم که ایشان فردی بسیار کاربلد و دانا هستند. او در کمیته فوتسال هم نقش بسیار موثری دارد. با شناختی که از آقای افتخاری دارم این انتخاب را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم خیلی سریع جلسه هیات مدیره تشکیل شود تا این انتخاب نهایی شود.

بهرام افشارزاده سرپرست پیشین استقلال به دلیل دو شغله بودن و نداشتن وقت کافی برای رسیدگی به امور این باشگاه مورد انتقاد اکثر کارشناسان و پیشکسوتان قرار گرفت. این در حالی است که افتخاری سرپرست جدید باشگاه استقلال نیز در شرایطی برای این سمت انتخاب شده است که در حال حاضر ریاست کمیته فوتسال را برعهده دارد و دوشغله محسوب می‌شود. آیا او هم مانند افشارزاده نمی‌تواند وقت زیادی برای استقلال بگذارد؟ مسعود معینی در واکنش به این سوال گفت: فکر نمی‌کنم مشکلی ایجاد شود. برای اینکه کمیته فوتسال حوزه گسترده‌ای ندارد که بخواهد خیلی وقت افتخاری را بگیرد. تصورم این است که خود آقای وزیر هم به این مسائل فکر کرده است که ایشان را برای سرپرستی استقلال انتخاب کرده. باتوجه به وسیع نبودن حوزه فوتسال توقع داریم افتخاری وقت بیشتری برای استقلال بگذار تا فوتسال و به نوعی حضور در باشگاه استقلال اولویت اصلی او باشد.

 

استقلال علیرضا منصوریان وزیر ورزش و جوانان بهرام افشارزاده رضا افتخاری مسعود معینی اخبار استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر