کد خبر: 398374 A

ایلنا: تیرانداز المپیکی ایران گفت: من مشکل ذهنی دارم که در ریو و به هنگام مسابقه هم درگیر آن شدم. اگر این مشکلم حل شود، قطعاً بهتر می‌توانم نتیجه بگیرم.

به گزارش ایلنا، گلنوش سبقت‌الهی که برای نخستین بار تیراندازی ایران را صاحب سهمیه تپانچه ١٠ متر بانوان کرد، پس از اتمام رقابت های خود در این بخش از بازی‌ها که با ناکامی از صعود به فینال همراه بود، اظهارداشت: اینجا المپیک است و من هیچ تحربه ای از حضور در آن ندارم اما با این حال نشان دادم که می‌توانم.

او با اشاره به تمرینات که برای حضور در المپیک داشت، ادامه داد: من حداکثر تلاشم را برای آماده شدن داشتم و از این بابت خوشحالم؛ ناراحتم که چرا به فینال نرسیدم اما ناراحت نیستم از اینکه ای کاش بیشتر تمرین می‌کردم و آماده تر می شدم؛ چون تمام تلاش را کردم.

سبقت‌الهی با بیان اینکه تیراندازی تپانچه ١٠ متر ایران در این حد توانا است که تا در فینال المپیک نماینده داشته باشد، گفت: من حتی این توانایی را در خودم هم می‌دیدم، اما ریزه‌کاری‌هایی وجود دارد که باید برای نتیجه گیری بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، من مشکل ذهنی دارم که در ریو و به هنگام مسابقه هم درگیر آن شدم، اگر این مشکلم حل شود قطعا بهتر می‌توانم نتیجه بگیرم.

سبقت اللهی در مورد مشکل ذهنی خود تصریح کرد: من رقابت‌هایم را خوب شروع می‌کنم و خوب تیر می‌زنم اما در ادامه به مشکل می‌خورم و نمی‌توانم خوب عمل کنم.

وی در مورد اینکه آیا روانشناس همراه داشته یا نه، گفت: پزشک، روانشناس و بدنساز که اصلا نداشتیم، البته از یک مقطع روانشناس برای‌مان گذاشتند اما از بعد عید هر زمان با او تماس می‌گرفتم یا خارج از کشور بود یا نمی‌توانستم او را پیدا کنم.

 

المپیک 2016
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر