کد خبر: 399783 A

ایلنا: مهدی طارمی در بازگشت به ترکیب پرسپولیس موفق شد اولین گل نیمه اول پرسپولیس در این فصل را برای قرمزپوشان به ثمر برساند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس و صبای قم در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که پرسپولیس این دیدار را با نتیجه یک بر صفر برنده شد.

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه(دقیقه 81 احمد نوراللهی)، مهدی طارمی (دقیقه 64، علی علیپور) و وحید امیری(دقیقه 72 ساسان انصاری)

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

صبای قم:

حامد لک، مسعود حق جو(دقیقه 69، احمد حسن زاده)، هاشم بیک زاده، حمیدرضا دیوسالار، قاسم دهنوی، پویا سیف پناهی، وحید علی آبادی، کیوان امرایی(دقیقه 86، سیدعلی فاطمی)، سیدمهدی حسینی، رضا عنایتی(دقیقه 80، امید جهانبخش) و کریم اسلامی

سرمربی: صمد مرفاوی

شرح گل:

پرسپولیس یک صبای قم صفر: ( دقیقه 40، مهدی طارمی): آقای گل فصل گذشته لیگ برتر بعد از چندین بار هدر دادن فرصت هایش این بار راه دروازه صبا را پیدا کرد. او بعد از اینکه روی ارسال ماهینی ابتدا با ضربه آکروباتیک دروازه لک را نشان گرفت بعد از برخورد توپش به مدافع حریف در ادامه این ضربه برگشتی را به سمت دروازه نواخت که توپ از میان پاهای لک به درون دروازه رفت.

پرسپولیس صبای قم صمد مرفاوی لیگ برتر استادیوم آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر