کد خبر: 399985 A

ایلنا: سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: دو سال و نیم برای این لحظه زحمت کشیدیم و چیزی نبوده که ما آن را ندیده باشیم.

به گزارش ایلنا، بیژن مقانلو، در خصوص چگونگی سفر تکواندوکاران به برزیل،‌ اظهار داشت: سفر بدی نداشتیم. با توجه به تمهیدات کمیته ملی المپیک مبنی بر تهیه بلیت «درجه یک» سفر آسانی به این کشور داشتیم. راحت به اینجا آمدیم و فکر می‎کنم سایر تیم‎ها هم به اینجا راحت آمدند.

وی ادامه داد: نخستین تمرین ما به کارهای وزنه و هوازی اختصاص داشت. بعد از ظهر به وقت برزیل تمرینات اختصاصی را پیگیری خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی تکواندو در خصوص دهکده بازی‎ها گفت:‌ در سه بازی آسیایی حضور داشتم و این هم نخستین المپیک من است. دهکده موضوع خاصی نیست که بخواهد ویژگی خاصی داشته باشد. همه چیز نرمال است. تقریبا شرایط شبیه سایر بازی‎ها است.

مقانلو در پاسخ به این پرسش که به محض ورود به دهکده بازی‎ها و دیدن شرایط به کسب مدال امیدوار هستید، گفت:‌ دو سال و نیم برای این لحظه زحمت کشدیم. این بچه‎ها دو سال و نیم برای چنین فرصتی زحمت کشیدند. به امید خدا از این فرصت که خیلی‎ها شاید فکر کنند تهدید است، بهره‌برداری کنیم.

وی یادآور شد: چیزی نبوده که ما آن را ندیده باشیم . زحمت کشیدیم که به اینجا برسیم. شرایط کسب سهمیه خیلی سخت بود. 2 سال و نیم در کورس مسابقات مختلف بودیم. حالا لحظه موعود است، انشالله که بتوانیم برداشت خوبی کنیم.

 

 

تکواندو بیژن مقانلو المپیک ریو 2016
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر