کد خبر: 400200 A

ایلنا: طاهری در مکالمه‌ای با تاج به او گفته که سامانه هواداری لیگ برتر معنی ندارد چون این لیگ برتر دارای شخصیت حقوقی نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در بازی پرسپولیس و صبای قم تبلیغات دور زمین کاملا مختص به تبلیغ سامانه 3090 بود یعنی اسپانسر باشگاه پرسپولیس. این در حالیست که در بیشتر بازی‌ها سامانه 3040 در ورزشگاه آزادی و دیگر ورزشگاه‌ها تبلیغ می‌شود که اسپانسر سازمان لیگ است. همین مساله در مورد این که کدام سامانه باید در ورزشگاه آزادی تبلیغ شود مورد اختلاف باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ بود. در نهایت در بازی با صبا این باشگاه پرسپولیس بود که توانست برنده این دعوا شود و حرفش را به کرسی نشانده و تبلیغات اسپانسرش تابلوهای دور زمین را اشغال کند. البته شنیده می‌شود که این اتفاق بعد از مکالمه بسیار طولانی و البته تند طاهری با مسئولان سازمان لیگ عملی شده است. طاهری در مکالمه‌ای با تاج به او گفته که سامانه هواداری لیگ برتر معنی ندارد چون این لیگ برتر دارای شخصیت حقوقی نیست و این تیمها هستند که شخصیت حقوقی دارند. سازمان لیگ اگر می خواهد سامانه اش را تبلیغ کند باید بگوید سامانه هواداری تیمهای تحت قرارداد.»

طبق شنیده‌ها با این که تاج به باشگاه پرسپولیس بارها قول پیگیری داده بود این اتفاق نیفتاد تا در نهایت طاهری مسئولان سازمان لیگ را تهدید کند که اگر در بازی مقابل صبا سامانه 3040 را تبلیغ کنند باشگاه پرسپولیس به عنوان میزبان بازی، برق تابلوهای تبلیغاتی دور زمین را قطع خواهد کرد. ظاهرا این تهدیدات نتیجه داده است و در نهایت اسپانسر پرسپولیس توانست تبلیغات دور زمین را در بازی با صبا به اختصاص خود درآورد.

 

پرسپولیس سازمان لیگ لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر