کد خبر: 404803 A

وقتی برانکو حرف آخر را در مورد رضاییان زده است؛

ایلنا: مصاحبه برخی افراد از درون باشگاه و تصمیم‌گیری به جای سرمربی تیم پرسپولیس، باعث شده است که بعضی این مصاحبه‌ها را دخالت در کار برانکو بدانند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بحث بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس دوباره مطرح شده است. پیش از این رضاییان با ندامت‌نامه‌ای که به برانکو داد به این تیم نزدیک‌تر شد تا بسیاری از پیشکسوتان باشگاه، در این‌باره صحبت‌هایی کنند.

اما مصاحبه برخی افراد از درون باشگاه و تصمیم‌گیری به جای سرمربی تیم پرسپولیس، باعث شده است که بعضی این مصاحبه‌ها را دخالت در کار برانکو بدانند.

اما کسی مثل محمود خوردبین، در درجه اول، جزو مقامات مسئول در این باشگاه هستند و مصاحبه آن‌ها به پای مسئولیت‌شان گذاشته می‌شود و نه به عنوان یک پیشکسوت.

اینکه رامین رضاییان به پازل تاکتیکی برانکو می‌خورد یا نه و اینکه آیا او با بازگشتش می‌تواند باری از دوش پرسپولیس بردارد، موضوعی است که تنها و تنها به تشخیص برانکو بستگی دارد.

اگر فردی مثل محمود خوردبین به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس در صحبت‌های خود، به این موضوع تاکید کند که رامین باید برگردد و گره‌گشا باشد، دخالت در کار سرمربی پرسپولیس است و در آینده ممکن است حواشی را ایجاد کند.

محمود خوردبین برانکو ایوانکوویچ رامین رضاییان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر