کد خبر: 405615 A

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از اینکه تیمش توانسته است در خانه حریف سرسختی همچون اتلتیک‌بیلبائو پیروز شود، ابراز خرسندی کرد.

به گزارش ایلنا، بارسلونا دومین پیروزی‌اش در فصل جدید لالیگا را با یک پیروزی یک گله در خانه اتلتیک بیلبائو در یک بازی پربرخورد و پرتنش، کسب کرد تا شش امتیازی شود و در رده دوم جدول رده‌بندی لالیگا قرار بگیرد.

لوئیس انریکه پس از این بازی به خبرنگاران گفت: ما برابر حریفی بسیار خوب و قدرتمند به میدان رفتیم و می‌توانستیم کار بیلبائو را زودتر از این‌ها یکسره کنیم. بازی در خانه بیلبائو کار سختی است، اما ما خوشحال به خانه برمی‌گردیم. ما برای کسب این سه امتیاز شایسته تحسین هستیم.

انریکه 46 ساله افزود: دوست داشتم می‌توانستیم بازی را بهتر از این کنترل کنیم، اما حریف به شدت فشار می‌آورد. با این حال من فکر می‌کنم که کارمان برای پیدا کردن فضاهای خالی خوب بود. سرعت بازی با توجه به مقطعی از فصل که در آن قرار داریم، به شیوه‌ای غیرعادی  زیاد بود می‌دانستیم که حریف روی ما فشار خواهد آورد و همین اتفاق هم رخ داد. بیلبائو مخصوصاً در نیمه اول بازیسازی از خط دفاعی را برای ما بسیار سخت کرده بود و به‌همین دلیل ما در دقایق ابتدایی مرتکب اشتباهاتی شدیم که به حریف اجازه داد روی دروازه ما موقعیت گل داشته باشد.

سرمربی پیشین سلتاویگو تأکید کرد: در اوایل نیمه دوم بازی متعادل‌تر شد و دو تیم می‌توانستند به گل برسند. به‌هر حال این نتیجه به ما برای ادامه دادن به حرکت‌‌ رو به جلوی‌مان قدرت می‌دهد. نکته مثبت درباره عملکرد ما این بود که توانستیم فشار حریف را در اغلب اوقات از جمله زمانی که آن گلی بسیار زیبا را به‌ثمر رساندیم، خنثی کنیم.

انریکه در پایان به تمجید از رویکرد تیمش پرداخت و عنوان کرد: شرایط این بازی درست مانند بازی آخر فصل گذشته بود. همه بازیکنان من می‌خواهند بازی کنند و ما هنوز بازیکنانی داریم که باید به جمع‌مان برگردند. تیم ما تیمی فوق‌العاده‌ است.

 

بارسلونا لویز انریکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر