کد خبر: 405835 A

ایلنا: رئیس کمیته انضباطی گفت: بازی‌های هفته گذشته لیگ دسته اول فوتبال در حالی برگزار شد که شاهد تخلف انضباطی در سه مسابقه بودیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت: به زودی و تا پایان هفته رای تیم‌های متخلف را اعلام می‌کنیم. در سه دیدار از رقابت‌های لیگ دسته اول شاهد تخلفات انضباطی بودیم که پس از بررسی آرای آن از طریق سایت رسمی فدراسیون مطرح می‌شود.

وی در ادامه درباره دربی گیلان که بین دو تیم سپید رود رشت و ملوان بندر انزلی برگزار شد، تصریح کرد: خوشبختانه مسئولان برگزار کننده این مسابقات با انجام کارهای فرهنگی شرایط مناسبی را برای برگزاری این شهرآورد فراهم کرده بودند. پیراهن‌های سفیدی بر تن افراد بود که حاوی پیام دربی گیلان بدون توهین بود.

رئیس کمیته انضباطی در پایان سخنان خود، خاطر نشان کرد: تماشاگران تیم میهمان و میزبان به تشویق تیم خود پرداخته و کاملاً رفتار‌های مناسبی در طول جریان بازی داشتند اما متاسفانه در حین مسابقه از سوی علی نظر محمدی، سرمربی تیم سپید رود رشت تخلفاتی صورت گرفت که باعث شد آرامش بازی بر هم بخورد و کارهای فرهنگی مسئولان برگزار کننده این مسابقه زیر سوال برود. به عنوان ناظر انضباطی در این دیدار حضور داشتم و گزارش ناظر بازی را نیز در اختیار کمیته انضباطی قرار داده‌ام تا هر چه زودتر رای انضباطی این دیدار پس از بررسی نیز اعلام شود.

 

اسماعیل حسن زاده فدراسیون فوتبال لیگ دسته یک فوتبال کمیته انضباتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر