کد خبر: 405859 A

وزیر ورزش خبر داد:

ایلنا: وزیر ورزش و جوانان گفت: هم اکنون 600 پروژه ورزشی در کشور نیمه تمام است.

به گزارش ایلنا، محمود گودرزی در مراسم تکریم از ورزشکاران و مدال‌آوران استان مازندران در المپیک ریو 2016 و آغاز عملیات ساخت سالن ورزشی 5 هزار نفری شهرستان جویبار که با حضور ربیع فلاح استاندار مازندران برگزار شد، اظهار کرد: رهبری در چهارشنبه هفته گذشته با ارسال پیامی فرمودند:(ما قدردان ورزشکاران هستیم) و از این پیام امید بخش رهبری تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در گذشته در جایگاه معاون فنی سازمان ورزشی کشور به محضر شهید رجایی رسیدم، افزود: ایشان به من گفتند مسئولیت خطیری بر عهده شما است و ورزش از جمله مواردی است که می‌توان در آن میدان‌ها ورزشکاران را جهت‌دهی کرد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه  در سال 47 در میادین ورزشی کشتی می‌گرفتم، تصریح کرد: انسان از هر کشتی لذت نمی‌برد اما کشتی این مدال‌آوران بسیار لذت بخش بود.

وی افزود: کاهش تحریم‌ها، افزایش صادرات نفت، رفع ایران هراسی و از بین بردن اجماع جهانی علیه ایران، حل ممنوعیت حمل و نقل پول، افزایش میزان مشارکت در سرمایه گذاری داخلی و خارجی در کشور، رشد اقتصادی و تثبیت قیمت‌ها و کاهش شوک اقتصادی، توسعه زیرساخت‌ها راه‌ها و ورزشگاه‌ها از اقدام‌های دولت تدبیر و امید بود.

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: در آغاز مسئولیت در این وزارت 4 هزار و 280 پروژه ناتمام کلنگ خورد و تا کنون 600 پروژه تکمیل شد اما بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها بر زمین مانده است.

گودرزی با بیان اینکه تا‌کنون در هیچ جای کشور پروژه‌ای کلنگ‌زنی نشد، افزود: کلنگ‌زنی ورزشگاه 5 هزار نفری جویبار نخستین کلنگ‌زنی در دولت تدبیر و امید است و قرار بود در گذشته این کلنگ‌زنی انجام شود اما اعتبارات آن مهیا نبود.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سالن 5 هزار نفری جویبار 30 میلیارد تومان هزینه نیاز دارد، خاطرنشان کرد: این سالن در فضای 10 هزار مترمربع شامل سالن اصلی مسابقه، سالن جنبی تمرین، سونا و جکوزی، مجموعه رختکن و سرویس بهداشتی، تریا، غذاخوری، اتاق مخصوص میهمان تدارک دیده شده است.

در پایان سخنرانی وزیر ورزش به همراه استاندار مازندران، آیت الله معلمی عضو مجلس خبرگان رهبری، ادیانی و رضیان نمایندگان شهرستان‌های سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائم شهر، سیمرغ و جویبار  سالن 5 هزار نفری جویبار را کلنگ زدند.

 

وزارت ورزش و جوانان محمود گودرزی سفر به مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر