کد خبر: 405929 A

ایلنا: تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با قطر عصر امروز در ورزشگاه آزادی پیگیری شد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای دیدار با قطر از هفته اول مقدماتی جام جهانی آماده می‌کند، در حالی امروز تمرینات خود را پیگیری کرد که همه چیز تحت تاثیر حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و هیأت همراه وی بود.

* تیم ملی قرار بود امروز از ساعت 17 و 30 دقیقه کارهای تمرینی خود را آغاز کند که به خاطر این برنامه‌ها تمرینات شاگردان کی‌روش حدود 45 دقیقه با تاخیر آغاز شد.

* از ساعت 17 و 20 دقیقه به مدت 10 دقیقه ملی‌پوشان به طور اختیاری بدن‌های خود را گرم کرده و در ادامه با حضور معاون اول رئیس‌جمهور این برنامه‌ها متوقف شد.

* بعد از پایان برنامه‌های استقبال که حدود نیم ساعت به طول انجامید بازیکنان از ساعت 18 و 10 دقیقه مجددا برنامه تمرینی خود را پی گرفته و ابتدا استارت‌های کوتاه و بلند را تمرین کرده و سپس به 2 تیم نارنجی و سورمه‌ای تقسیم شده تا فوتبال درون‌گروهی را بازی کنند.

* در ابتدای تمرین گلرها از سایر بازیکنان جدا شدند ضمن اینکه کی‌روش به سمت امیرحسین پیروانی و تیم ملی جوانان رفته و دقایقی با آنها صحبت کرد. البته بازیکنان تیم ملی جوانان در هر دو بخش دختران و پسران تا پایان تمرین در ورزشگاه ماندند و این در حالی بود که خبرنگاران به بیرون از ورزشگاه آزادی منتقل شدند.

* در بازی درون‌گروهی مسعود شجاعی با پوشیدن کاور فسفری از سایر بازیکنان متمایز بود و بازیکن هر دو تیم به شمار می‌رفت.

* قبل از آغاز تمرین کارلوس کی‌روش بازیکنان را دور خود جمع کرده و دقایقی زیادی برای آنها صحبت کرد.

*سرمربی تیم ملی فوتبال در اواسط تمرین امروز برای دقایقی تمرینات را ترک کرده و ابتدا به سمت بازیکنان تیم ملی جوانان رفته و برای آنها صحبت کرد.

کی‌روش همچنین در ادامه با حضور در جمع دختران فوتبالی این تیم برای این دسته به صحبت پرداخته و در پایان با هر دو تیم عکس یادگاری گرفت.

 

تیم ملی ایران کارلوس کی‌روش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر