کد خبر: 407413 A

پس از فسخ قرارداد با پرسپولیس

ایلنا: بالاخره جدایی ساسان انصاری از پرسپولیس قطعی شد و این بازیکن بعد از 4 هفته ناکامی از قرارگرفتن در ترکیب پرسپولیس علیرغم مخالفت لفظی برانکو با جدایی وی، قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ساسان انصاری که فصل گذشته در فولاد خوزستان با وجود نتایج ضعیف این تیم توانست چهره موفقی از خود نشان دهد، از اولین‌هایی بود که بی‌ سر و صدا با برانکو توافق کرده و قراداد خود را با پرسپولیس نهایی کرد.

اما با گذشته 4 هفته و اتفاقاتی که رامین رضاییان با رفتن و آمدنش برای این تیم رقم زد، دو راه بیشتر پیش پای پرسپولیس نگذاشت و باعث شد پرسپولیس بین گولچ و انصاری قید یکی را بزند.

دو روز مانده به پایان نقل و انتقالات، پیشبینی ضعیف‌تر که همان جدایی انصاری بود، به حقیقت پیوست و گولچ علیرغم ناراضی بودن برانکو از عملکردش در این تیم ماندگار شد.

ساسان انصاری که زمان روزهای نیمکت نشینی‌اش در پرسپولیس، از تیم سابقش پیشنهاد داشت، گفته بود که قصد جدایی را از پرسپولیس را ندارد اما به نظر می رسد با همه این فعل و انفعالات، پرسپولیس فسخ قرارداد ساسان انصاری را به پرداخت غرامت ترجیح داده است.

امروز در حالی که انصاری بازیکن آزاد اعلام شده، خبرهایی ضد و نقیض از توافقات اولیه وی با فولاد خوزستان به گوش می‌رسد و از طرف دیگر یکی از مسوولان تیم فولاد نیز اعلام کرده فولاد نیازی به جذب ساسان انصاری ندارد و به دنبال گرفتن یک هافبک خارجی است.

باید دید بازیکن بدون حاشیه و جوان این روزهای جنوب، می‌تواند با انتخاب تیم بعدی‌اش به دوران اوج خود بازگردد؟!

پرسپولیس فولاد خوزستان ساسان انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر