کد خبر: 410282 A

ایلنا: منصوریان در این 5 هفته در هربازی تغییراتی در این خط اعمال می‌کرد که همین هم در ناکامی‌های مدافعان مزید بر علت بوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا،‌ عملکرد خط دفاعی استقلال در این 5 هفته اخیر انتقادات فراوانی را به دنبال داشته است. منصوریان نیز در این 5 هفته تقریبا در هربازی تغییراتی در این خط اعمال می‌کرد که همین هم در ناکامی‌های مدافعان مزید بر علت بوده است.

جایی که منصوریان مجبور شد پادووانی را هم به شمار مدافعان استقلال اضافه کند. حالا با وجود این مدافع برزیلی، منصوریان قصد دارد تغییرات جدیدی را در خط دفاعی استقلال اعمال کند.

گفته می‌شود مگویان که یک دفاع وسط است و  چند هفته اخیر در پست غیر تخصصی دفاع چپ به میدان رفت به قلب خط دفاعی باز می‌گردد. عملکرد ضعیف این بازیکن در دفاع چپ انتقادات زیادی را به این تصمیم عجیب منصوریان به دنبال داشته است. مگویان در پست دفاع وسط بازیکن قابلی است و می‌تواند به استقلال کمک کند.

اما در کنار مگویان، پادووانی و یا رابسون زوج این بازیکن ارمنستانی می‌شوند و اولین دربی خود را تجربه می‌کنند. این احتمال هم می‌رود که منصوریان از رابسون در پست دفاع چپ بهره ببرد. البته گفتنی است که استقلال سه مدافع چپ روی نیمکت دارد اما منصوریان ترجیح می‌دهد که از بازیکنان غیرتخصصی در این پست به جای نورافکن و کریمی و مجیدی استفاده کند! تصمیمی که اگر مقابل پرسپولیس منجر به آشفتگی این خط باشد کار برای سرمربی جوان آبی ها و کادرفنی استقلال سخت می‌شود.

البته شاید منصوریان چشمش را روی تحلیل ها و آنالیزهای کارشناسان و البته انتقادات هواداران ببندد و دست به کار عجیبی بزند. آن چیز که عیان است، مگویان توانایی بازی در پست دفاع چپ را ندارد!

استقلال علیرضا منصوریان هرایر مگویان داربی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر