کد خبر: 410350 A

مربی استقلال در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: مربی تیم فوتبال استقلال معتقد است این تیم مشکل فنی ندارد.

علی چینی، مربی تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا از شرایط این تیم برای دیدار با پرسپولیس گفت: تیم ما از هر نظر آماده است. در این یک ماه روی شرایط بدنی بازیکنان کار کردیم و برای این دیدار از نظر بدنی کاملا آماده‌ایم. تنها دغدغه‌مان مسائل فنی و همچنین مسائل روحی تیم بود که روی این دو مقوله نیز کار کرده‌ایم و هیچ مشکلی برای بازی دربی نداریم.

وی درخصوص انتقاداتی که به بعضی بازیکنان استقلال و همچنین بعضی از ضعف‌های فنی این تیم می‌شود اظهار کرد: اگر استقلال را آنالیز کنیم می‌بینیم که بیشتر این انتقادات بی اساس است همانطور که در آنالیز برنامه 90 مشاهده کردید.

وی افزود: در ناکامی‌های ما نه بازیکنی مقصر است و نه در حفظ توپ و بازیسازی مشکل داریم. ما فقط و فقط بدشانسیم. امیدوارم زودتر این بدشانسی ها تمام شود. البته مطمئنم این شرایط تمام می‌شود و به روزهای اوج می‌رسیم.

مربی تیم استقلال در خصوص غیبت وحید امیری گفت: ممکن است این بازیکن به دربی برسد و سورپرایز برانکو باشد اما ما کاملا آماده‌ایم و حضور یا عدم حضور او برای ما تفاوتی نمی‌کند. من در نفت با او کار کرده‌ام. امیری بسیار بازیکن قابلی است و از نظر اخلاقی هم بازیکن بزرگی است. امیدوارم وحید زودتر به میادین برگردد. فارغ از رقابت‌ها، سلامتی همه بازیکنان در اولویت است و برای او دعا می‌کنیم.

وی افزود: حضور امیری در دربی می‌تواند کمک شایانی به پرسپولیس کند اما درباره غیبت امیری و اینکه پرسپولیس ضرر می‌کند یا نه، نمی‌توانم صحبت کنم. در حال حاضر تمرکز ما روی استقلال است و درباره تیم حریف صحبتی نمی‌کنیم. امیدوارم دربی زیبایی را روز جمعه تماشا کنیم.

استقلال پرسپولیس چینی وحید امیری دربی 83
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر