کد خبر: 411271 A

ایلنا: دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: دربی ۸۳ بازی خوبی بود اما من دوست دارم تمام بازی‌ها برنده داشته باشد.

به گزارش ایلنا، علیرضا اسدی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و استقلال در دربی 83 اظهارداشت: بازی خوبی بود اما خود من به شخصه علاقه‌ای ندارم که هیچ بازی با نتیجه مساوی تمام بشود و دوست دارم برنده داشته باشد.

وی در مورد اینکه آیا دربی کیفیت لازم را داشت یا خیر، تأکید کرد: این دربی نسبت به برخی بازی‌ها کیفیت بالاتری داشت اما نسبت به برخی دیگر از کیفیت پایین‌تری برخوردار بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه تماشاگران نارنجک و بطری آب به درون زمین پرت کردند، گفت: دستشان درد نکند! به هر حال جریمه خواهند شد.

اسدی در مورد دیدار مقابل کره جنوبی در روز تاسوعا و آیا زمان این بازی تغییر خواهد کرد یا خیر، خاطرنشان کرد: ما فعلاً در حال بررسی هستیم، تلاش خود را انجام دادیم. به هرحال ما کار خود را کردیم و انعطاف‌هایی هم نشان داده شد حالا باید فدراسیون و اعضای تیم ملی تصمیم بگیرند.

وی در مورد اینکه آیا مذاکراتی با مسئولان AFC در این زمینه انجام گرفته، گفت: من در جریان این موضوع نیستم و کفاشیان و تاج در کلمبیا به سر می‌برند و از آن خبر ندارم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درخصوص صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اینکه گفته بود کفاشیان کاری به عنوان نماینده AFC برای ایران انجام نداده، گفت: نظر خاصی در این مورد ندارم.

 

دربی علیرضا اسدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر