کد خبر: 412755 A

ایلنا: پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید که اظهارنظر افتخاری درباره بازیکنان مورد علاقه‌اش او را شگفت‌زده کرده است!

علی جباری، پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص بازی روز گذشته این تیم مقابل ذوب‌آهن به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: از نظر کسب نتیجه، عملکرد استقلال خوب بود و هواداران را بسیار خوشحال کرد. اما از نظر کیفیت فنی، استقلال ضعف‌های بسیاری داشت که امیدوارم این پیروزی، سرپوشی بر روی ضعف‌‌های عمده این تیم نباشد. در مجموع برد استقلال همه ما را خوشحال کرد و امیدوارم سیر صعودی استقلال ادامه پیدا کند.

وی افزود: بعد از گل اول ذوب‌آهن، بازیکنان استقلال فشار زیادی را متحمل شدند.معلوم نیست در بازی‌های آینده بازیکنان استقلال بعد از جلو افتادن از حریفان بتوانند این همه فشار را تحمل کنند. به نظر من در بازی دیروز هواداران سنگ تمام گذاشتند و با تشویق‌های خود به بازیکنان انرژی مضاعفی تزریق کردند.

جباری در خصوص ناراحتی منصوریان از پیشکسوتان منتقد نیز گفت: این مساله تازگی ندارد. بعضی از مربیان سابق استقلال نیز نسبت به پیشکسوتان منتقد موضع‌گیری داشتند. اما منصوریان باید بداند انتقادات ما از سر دلسوزی و علاقه به استقلال است. او باید با آغوش باز پذیرای انتقادات باشد. من به شخصه به منصوریان علاقه دارم و هر انتقادی که از او می‌کنم از سر دلسوزی و برای رفع مشکلات استقلال است.

بازیکن اسبق استقلال ضمن انتقاد از اظهارنظر افتخاری مبنی بر اینکه بازیکنان مورد علاقه‌اش پروین و بهزادی هستند، تصریح کرد: با تمام احترامی که برای پروین و مرحوم بهزادی قائلم باید بگویم که تاریخ باشگاه استقلال پر از اسطوره‌هایی است که برای این تیم زحمت کشیده‌اند. کاش مدیرعامل باشگاه استقلال از آنها هم یاد می کرد.  در مجموع این اظهار نظر افتخاری به طور جدی جای سوال دارد! البته من از دوستانم شنیده بودم زمانی که افتخاری در کشتیرانی مشغول به کار بوده است در بین دوستانش به عنوان یک پرسپولیسی متعصب شهره بوده است. و با استقلالی‌ها کری‌خوانی داشته است.‌ من در این‌باره از خود او سوال پرسیدم که به شدت تکذیب کرد اما بعد از شنیدن این نقل قول درباره بازیکنان مورد علاقه‌اش که از اسطوره‌های باشگاه پرسپولیس بودند، شگفت زده شدم.

 

استقلال تهران علی جباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر