کد خبر: 412828 A

ایلنا: سرمربی پدیده گفت: من قول می‌دهم پدیده جزو 6 تیم برتر جدول باشد. اگر این اتفاق نیفتاد من خودم را مدیون مردم مشهد می‌دانم.

به گزارش ایلنا، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از تساوی 3 بر 3 تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: خدا را شکر می‌کنم در روزی که اشتباهات زیادی داشتیم توانستیم بازی عقب افتاده را جبران کنیم. در این بازی پنالتی‌مان تبدیل به گل نشد و چند توپ هم به تیر دروازه حریف زدیم. اینها نشان‌دهنده این است که فشار روانی زیادی روی تیم بوده است.

وی افزود: جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم. شاید می‌توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم ولی از این بازی درس‌هایی گرفتیم که از 3 امتیاز برای ما مهم‌تر بود. داریم تاوان تیم ملی را می‌دهیم. تیم نفت 24 ساعت بیشتر از ما استراحت کرده بود و ما بعد از بازی سنگین قبلی خود باید به شهر خودمان سفر می‌کردیم. در این بازی از تماشاگران تشکر می‌کنم که با وجود اینکه تعدادشان کم بود ولی با تمام وجود تیم را تشویق کردند. امیدوارم در بازی‌های آینده بهتر بازی کنیم و امتیازات را مفت از دست ندهیم.

سرمربی پدیده درباره محرومیت محسن یوسفی گفت: محسن یوسفی در بازی گذشته یک کلمه به بازیکن خودمان گفته و به خاطر همین 3 جلسه او را محروم کردند و قرار بود او برای این بازی بخشیده شود. چرا برخی از بازیکنانی که در تیم‌های متمول هستند فقط 50 درصد از محرومیت خود را سپری می‌کنند؟ مگر تیم ما چه اندازه توان دارد که یک بازیکن آن را هم محروم می‌کنند؟ مسئولان دارند ما را به سمتی سوق می‌دهند که لابی کنیم. شما الان آماری دارید که چند بازیکن محروم بودند اما بعد از گذشت مدتی بخشیده شدند.

مهاجری عنوان کرد: من قول می‌دهم پدیده جزو 6 تیم برتر جدول باشد. اگر این اتفاق نیفتاد من خودم را مدیون مردم مشهد می‌دانم.

وی درباره اینکه چرا تیم او در نیمه دوم توانست بازی را به تساوی بکشاند گفت: معجزه که نمی‌توانیم کنیم فقط با بازیکنان خود صحبت کردیم و آنها در نیمه دوم تلاش خود را چند برابر کردند. می‌توانستیم برنده این دیدار شویم ولی متأسفانه به خاطر چند اشتباه فردی این فرصت را از دست دادیم. در صحنه پنالتی نیز به دلیل نبودن یوسفی بازیکنان با هم سر زدن ضربه پنالتی بحث داشتند که من حواسم نبود و دیدم شاکری ضربه پنالتی را زد و متأسفانه گل نشد ولی این مسئله مهم نیست و در فوتبال این اتفاقات می‌افتد.

 

صنعت نفت آبادان پدیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر