کد خبر: 414064 A

ایلنا: اظهارات افشارزاده در پاسخ به وزیر ورزش حالا حاشیه‌هایی را نیز متوجه باشگاه پرسپولیس کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از اظهارات جنجالی وزیر ورزش در خصوص مسائل مالی و مدیریتی باشگاه استقلال در زمان سرپرستی بهرام افشارزاده، وی نیز در جوابیه‌ای تند صحبت‌های گودرزی را بی‌پاسخ نگذاشت. او در جواب صحبت‌های وزیر در خصوص هزینه‌های این باشگاه و مقایسه آن با پرسپولیس، وزیر را به پرسپولیسی بودن محکوم کرد و اذعان داشت که هزینه‌های پرسپولیس و مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم از استقلال کمتر نیست. افشارزاده در بخشی از صحبت هایش مدعی بود که شائبههای بسیار زیادی در مورد رقم های بازیکنان این تیم مانند وحید امیری، جلال حسینی، بیرانوند، علیپور، امید عالیشاه، طارمی و رضاییان و پول رضایتنامه گولچ، طارمی و رضاییان وجود دارد و ارقام هزینه‌ها و قرارداد بازیکنان پرسپولیس واقعی نیست!

پس از اظهارات افشارزاده که به نوعی اتهام به باشگاه پرسپولیس و دخالت در مسائل مالی این تیم به حساب می‌آید، جعفر کاشانی، رئیس هیات مدیره پرسپولیس به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: ترجیح می‌دهم در اینباره صحبتی نکنم و معتقدم سوءتفاهمی بین این عزیزان به وجود‌ آمده است که به زودی حل می‌شود! کاشانی در ادامه صحبت‌هایش گفت: تا تکلیف مالکیت این دو باشگاه مشخص نشود این مشکلات وجود دارد.

در ادامه نیز پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: باشگاه پرسپولیس قصد اظهارنظر و پاسخگویی به حرف‌های افشازاده را ندارد و سیاست باشگاه پرسپولیس در اینباره سکوت و رسیدگی به کارهای روزمره و آتی باشگاه است!

 

باشگاه پرسپولیس جعفر کاشانی بهرام افشار زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر