کد خبر: 414081 A

ایلنا: همسر فرانچسکو توتی به اسپالتی حمله کرد.

به گزارش ایلنا، نتایج سینوسی رم در این فصل ادامه دارد و بعد از 6 هفته، تیم پایتخت نشین فوتبال ایتالیا با تحمل دو باخت در رده چهارم قرار گرفته است. در این بین همچنان فرانچسکو توتی جایی در ترکیب اصلی این تیم ندارد و به عنوان بازیکن ذخیره به میدان می‌رود. توتی در بازی برابر تورینو توانست برای تیمش گلزنی کند. این گل شماره 250 توتی برای رم بود که باعث شد او دومین گلزن برتر تاریخ لیگ ایتالیا شود.

توتی امروز در حالی تولد خود را جشن گرفته است که همسر او صحبت‌های تندی را علیه سرمربی رم در رسانه‌ها بیان کرده است. ایلاری بلازی در گفتگو با ریپابلیکا گفت: اسپالتی آدم کوچکی است. فرانچسکو به من گفته است تنها برای او احترام قائل باشیم. خودش رفتار بااحترامی برای اسپالتی داشته است ولی اسپالتی آدم کوچکی است و قابل مقایسه با توتی نیست. او باید قبل از اینکه صحبتی درباره توتی داشته باشد، فکر کند و هر حرفی را به زبان نیاورد.

در روزهای اخیر صحبت هایی درباره تمدید قرارداد توتی با رم تا سال 2018 شنیده شده است. همسر این بازیکن در واکنش به این صحبت ها نیز گفت: مهم این است که او در حال حاضر شرایط خوبی برای بازی دارد. توتی باهوش است و می داند چه زمانی باید خداحافظی کند. هر چند مربی تیم دوست ندارد توتی قراردادش را تمدید کند ولی باید ببینیم نظر فرانچسکو چه خواهد بود.

 

فرانچسکو توتی تیم فوتبال رم لوچانو اسپالتی سری‌آ ایتالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر