کد خبر: 414263 A

ایلنا: مدیر تیم‌های ملی فوتبال گفت: یک بازی تدارکاتی طی یکی دو روز آینده برای تیم ملی فوتبال برنامه‌ریزی شده و فکر می‌کنم نام حریف ایران فردا قطعی شود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا ساکت در گفت‌وگو با رادیو تهران در مورد آخرین شرایط تیم ملی گفت: نهمین جلسه تمرین تیم ملی در ارمنستان دقایقی پیش آغاز شد که البته این تیم طی روزهای گذشته تمرینات سنگینی برگزار کرده و امروز نیز اشکان دژاگه به تمرینات اضافه شد. همچنین صبح و بعدازظهر کادر فنی برای بازیکنان برنامه‌هایی را در نظر دارد که این برنامه‌ها به صورت مستمر انجام می‌شود.

ساکت در مورد شرایط مصدومان تیم ملی گفت: خوشحالم که اعلام کنم امروز پژمان منتظری به صورت جداگانه پا به توپ شد. از چند روز پیش او زیر نظر پزشکان کارهایی درمانی را انجام داده و همه دغدغه این بازیکن را داشتند. البته اینکه او به 2 بازی بعدی تیم ملی برسد یا خیر فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد اما همین که توانسته بعد از یک عمل جراحی سنگین تا این اندازه زود پا به توپ شود امیدبخش است.

ساکت در مورد حریف احتمالی تیم ملی برای بازی تدارکاتی گفت: جلساتی را با مسئولان فدارسیون ارمنستان داشتیم. البته اینجا تیم‌ها 3 روز در هفته بازی می‌کنند و کار برای پیدا کردن حریف تمرینی سخت است اما یک بازی تدارکاتی طی یکی دو روز  آینده برنامه‌ریزی شده و فکر می‌کنم نام حریف ایران فردا قطعی شود.

مدیر تیم‌های ملی در مورد پاداش فوتسالی‌ها که مورد انتقاد قرار گرفته است، گفت: در حال حاضر تیم‌های ملی مختلفی در اردوهای متعددی هستند. کار فوتسالی‌ها نیز بزرگ بود و نباید مغفول بماند. ما در دو سه ماه گذشته و از آغاز کار فدراسیون جدید تلاش کردیم تا کم‌کم مشکلات را مرتفع کنیم. در مورد پاداش‌ها نیز برنامه‌ریزی‌هایی از سوی هیأت رئیسه انجام شده که در صورتی که تیم ملی فوتسال روی سکو برود به جز پاداشی که برای هر برد در نظر گرفته‌ایم یک پاداش جداگانه در نظر گرفته شود. البته فدراسیون‌ با معذوریت‌ها و محدودیت‌های زیادی روبه‌رو است. از سوی دیگر بازیکنان ما درک خوبی از موقعیت‌ها دارند با این حال باز هم تأکید می‌کنم هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال روز گذشته در توان فدراسیون یک برنامه‌ریزی انجام داده که غیر از هر برد پاداش دیگری برای رفتن روی سکو در نظر گرفته شود.

 

تیم ملی ایران ساکت اردوی ارمنستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر