کد خبر: 414725 A

ایلنا: تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران با شکست برابر روسیه از صعود به دیدار نهایی جام جهانی باز ماند.

به گزارش ایلنا، سایت فیفا در گزارشی درباره دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه نوشت: تیم اروپایی از همان ابتدای بازی توانست بازی خوبی را برابر تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران از خود نشان دهد. هر چند که آنها این پیروزی را برابر ایران با سختی به دست آوردند، ایران در مراحل قبل با نتایج خوبی که کسب کرده بود خصوصا شکست تیم‌های ملی فوتسال برزیل و پاراگوئه‌  شایستگی های خود را به رخ کشید. در نیمه نخست هر دو تیم بازی تقریبا تدافعی را به نمایش گذاشتند،  ولی روسیه با گل لیسکوف به برتری رسید و توانست دروازه‌بان ایرانی یعنی علیرضا صمیمی را مغلوب کند، اما احمد اسماعیل پور با شوت دیدنی توانست بازی را به تساوی بکشاند.

شوت زیبای اسماعیل پور از دیوار دفاعی روسیه گذشت. در ادامه نیز هر دو تیم بار دیگر به گل دست یافتند و دروازه‌ یکدیگر را باز کردند  ولی در دقایق پایانی هوشیاری تیم ملی فوتسال روسیه باعث شد این تیم بتواند اختلاف را بیشتر کند و در نهایت نیز بتواند با نتیجه‌ چهار بر دو پیش افتد تا این ایران در ثانیه های پایانی یکی از گل‌های خورده خود را جبران کند و این دیدار با برتری چهار بر سه به نفع روسیه به پایان برسد.

هر چند که تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران در دیدار برابر روسیه شکست خورد،  ولی آنها نشان دادند که روحیه شکست ناپذیری دارند و هیچ گاه تسلیم نمی‌شوند. ایران می‌تواند به نمایش خود در این جام جهانی افتخار کند.

حالا روسیه باید منتظر پرتغال یا آرژانتین در دیدار نهایی باشد و ایران نیز روز شنبه برای کسب مقام سوم و برنز به میدان خواهد رفت.

 

تیم ملی فوتسال ایران سایت فیفا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر