کد خبر: 414784 A

شمس در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: حسین شمس معتقد است مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش با مطرح کردن بحث میزان پاداش، حاشیه را وارد اردوی تیم ملی کردند.

حسین شمس در خصوص بازی تیم ملی فوتسال ایران مقابل روسیه به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: قبل از بحث فنی باید از کمیته داوران فیفا بابت انتخاب داور قرقیزستانی برای این بازی گلایه کرد. این داور که به زبان روسی مسلط بود در چند صحنه اشتباهات فاحشی داشت که به ضرر ایران تمام شد. هنگامی که فرصت خطای تیمی روسیه به پایان رسید داور قرقیز دو پنالتی قطعی را برای ایران را نادیده گرفت. در مجموع می‌توان گفت سوت‌های داور به نفع روسیه چربش داشت.

وی افزود: از نظر فنی عملکرد تیم ایران بسیار خوب بود. در ابتدای نیمه دوم ما بر بازی تسلط کامل داشتیم. اما متاسفانه مشکلی که از اول مسابقات در تیم ایران وجود داشت بالاخره برای تیم ما دردسر ساز شد. ما از مسابقه اول مقابل اسپانیا، تا بازی با روسیه در هر بازی دو گل از ضربات کرنر دریافت کردیم. می‌توان گفت اگر قانون کرنر در فوتسال وجود نداشت ایران با اقتدار قهرمان جهان می‌شد‍.

شمس در ادامه مصدومیت کشاورز را در باخت ایران موثر دانست و افزود: بازی با روسیه و در لحظاتی که ایران پنج‌نفره بازی می‌کرد صلابت کافی در بازی بازیکنان ایران وجود نداشت. کشاورز در زمانی که تیم ایران پنج‌نفره بازی می‌کرد بسیار موثر بود و تیم را خیلی خوب هدایت می‌کرد.

سرمربی اسبق تیم ملی با بیان اینکه اتفاقات و حواشی ایجاد شده در تیم بعد از بازی با پاراگوئه در شان تیم ملی و بازیکنان نبود، تصریح کرد: مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال با به راه انداختن بحث میزان پاداش‌ها تمرکز تیم را به هم ریختند. حساس‌ترین بازی ایران در این مسابقات بازی با روسیه بود و متاسفانه قبل این بازی حساس حاشیه را وارد اردوی تیم ملی کردند.

وی در ادامه گفت: در کنار بحث پاداش‌ها، دو روز قبل از بازی در فضای مجازی عکسی منتشر شد که بازیکنان تیم ملی در حال دوختن لباس بازی بودند! اینکه مسئولان فدراسیون توان تهیه لوازم اولیه برای بازیکنان را ندارند بسیار عجیب است. در کنار این پخش این عکس‌ها در فضای مجازی درست نبود و شان تیم ملی را زیر سوال برد.

 

 

تیم ملی فوتسال ایران حسین شمس جام‌جهانی فوتسال کلمبیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر