کد خبر: 416480 A

ایلنا: رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به استفاده کی‌روش از الفاظ نامناسب و استفاده از لفظ قطری برای یک فرد ایرانی از سوی کی‌روش گفت: این موضوع چیز خاصی نبود!

به گزارش ایلنا، مهدی تاج در مراسم استقبال از تیم ملی فوتسال ایران پس از بازگشت از جام جهانی در جمع خبرنگاران گفت: استقبال خیلی گسترده‌ای انجام ندادیم و امیدواریم مراسم خوبی برای این تیم و نوجوانان برگزار کنیم. بعد از عاشورا مراسم ویژه‌ای صورت می‌بینیم و همه را دعوت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما بهترین نتیجه تیمی ورزش‌مان را در فوتسال گرفتیم و باید این قدر آن را بداریم و در آینده برنامه‌ای برای حفظ و پیشرفت داشته باشیم.  لیگ فوتسالمان باید پر بازده باشد که حلقه‌های آن زیاد به تیم ملی متصل نیست. باید سالن‌های فوتسال را به کفپوش‌های باکیفیت مجهز کنیم و از سوی دیگر به دنبال این هستیم که میزبانی جام جهانی را بگیریم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا قرار است تشکیلات‌ فوتسال و فوتبال از هم دیگر جدا شود و فوتسال فدراسیون مستقلی داشته باشد، گفت: اینکه فوتسال جداگانه به صورت فدراسیون کار خود را دنبال کند، خیر اینطور نیست، اما اینکه ما سازمان متفاوتی برای فوتسال داشته باشیم، به فکر این هستیم که در آینده به زودی انجام خواهد شد.

تاج درباره ناراحتی کارلوس کی‌روش از وضعیت ورزشگاه آزادی در تمرین روز گذشته تیم ملی و کلماتی که نسبت به برخی افراد حاضر در آنجا به کار برده، گفت: من الان از هتل تیم ملی می‌آیم و با کی‌روش جلسه داشتم. بیشترین بحث ما هم روی ایفمارک بود، نه ایفمارک به شکل قدیم، بلکه مؤسسه‌ای که قرار است  ساختمانی برای تیم‌های ملی باشد. همه تیم‌های ملی هم باید در این ساختمان گرد هم بیایند تا زنجیره خوبی از تیم‌های ملی تشکیل شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این مسئله که آیا از گرد و خاک کی‌روش در ورزشگاه آزادی خبر دارد یا نه، اظهار داشت: چیز خاصی نبود!

وی درباره بحث ریاست سازمان لیگ و اینکه چه کسی قرار است برای این سمت انتخاب شود، گفت: ریاست سازمان لیگ را به زودی تعیین خواهیم کرد.

 

مهدی تاج کی‌روش تیم ملی فوتسال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر