کد خبر: 419906 A

ایلنا: محرم نویدکیا پس از خداحافظی نافرجامی که مقابل ذوب‌آهن داشت، امروز در تمرین سپاهان حاضر شد و از همبازیانش خداحافظی کرد.

مهدی اخوان، سرپرست تیم فوتبال سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص خداحافظی نویدکیا از دنیای فوتبال اظهار کرد:‌ محرم قبل از بازی با ذوب‌آهن اعلام کرد که قصد خداحافظی دارد. برای بعد از بازی هم مراسم کوچکی تدارک دیده بودیم که برگزار نشد و بازیکنان سعی کردند نویدکیا را منصرف کنند اما تصمیم او جدی بود و امروز اعلام کرد که دیگر فوتبال بازی نخواهد کرد.

وی درباره خداحافظی نویدکیا در تمرین تیم گفت: محرم برای تمرین کردن نیامده بود و با لباس شخصی برای خداحافظی با همبازی‌هایش آمد. خداحافظی نویدکیا قطعی است و قرار نیست دیگر فوتبال بازی کند.

وی ادامه داد:‌ محرم مدت‌ها بود این تصمیم را گرفته بود اما به باشگاه به این دلیل چیزی نگفت که دوست نداشت مسئولان برای برگزاری بازی خداحافظی و تدارک مراسم تقدیر به دردسر بیوفتند.

به گزارش ایلنا،‌ به نظر می‌رسد عبداله ویسی از حالا به بعد چاره‌ای جز نتیجه‌گیری ندارد زیرا نویدکیا آلترانتیو جدی برای او محسوب می‌شود. اگر ویسی نتواند هواداران و مدیران سپاهان را راضی نگه دارد اصلا دور از ذهن نیست که نویدکیا را به جای او روی نیمکت زردپوشان اصفهانی ببینیم.

 

بازی ذوب آهن ذهن سرپرست تیم محرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر