کد خبر: 421898 A

ایلنا: سرمربی رئال مادرید پس از صدرنشینی در لالیگا در نشست خبری حاضر شد و پاسخ خبرنگاران را داد.

به گزارش ایلنا، رئال‌مادرید شب گذشته با کسب پیروزی 2 بر یک مقابل بیلبائو با این سه امتیاز دشوار به تنهایی صدرنشین لالیگا شد.

زیدان در پایان بازی گفت: "از کسب سه امتیاز و در مجموع نمایشی که ارائه دادیم راضی هستم. حریفی دشوار را پیش رو داشتیم که از جلوی زمین سعی در پرس کردن ما داشت. کمی سختی کشیدیم که در فوتبال این طبیعی است. دقایق پایانی برای حفظ برتریمان جنگیدیم و نشان دادیم که رئال هرگز تسلیم نمی شود. پس از خوردن گل تساوی صبور بودیم و با خونسردی، شدت حملاتمان را افزایش دادیم. فوتبال همین است و امکان ندارد که همیشه به سادگی بر حریفان پیروز شوید. برای فتح لالیگا باید سختی کشید. بله، می دانم که ما رئال هستیم و همه انتظار دارند به حریفان 4 یا 5 گل بزنیم؛ اما این انتظارات درست نیست."

وی درباره این دیدار گفت:" همیشه می توان بهتر شد؛ چون فوتبال، بازی جزئیات است. باید روند بردهایمان را ادامه دهیم. معتقدم تا بدینجا کارمان را خوب انجام داده ایم و بازیکنان همه توانشان را در زمین گذاشته اند. از عملکرد آنها راضی هستم و بازیکنانم را امشب کاملا با انگیزه و مصمم دیدم."

زیدان در خصوص تعویض ایسکو اظهار کرد:" این یک تعویض تاکتیکی بود. از ایسکو راضی بودم؛ اما تصمیم گرفتم بیل را به سمت چپ خط میانی برده و با 4 هافبک بازی کنیم. می خواستم توازن را به خط میانی برگردانم. از همه تعویض هایم راضی هستم."

سرمربی رئال مادرید دربراه موراتا و لوکاس گفت:" موراتا امروز نیمکت نشین بود و در اواخر بازی وارد زمین شد اما او در بازی های بعدی، دقایق بیشتری در زمین خواهد بود. با کمی صبر بیشتر و به همین روند ادامه دادن، او می تواند به ترکیب ثابت راه یابد. هم موراتا و هم لوکاس، کاملا مرا به خودشان متقاعد کرده اند و می توانند به زودی در ترکیب ثابت هم قرار بگیرند. به خاطر گلی که موراتا به ثمر رساند، بسیار خوشحالم. امروز او و لوکاس تعیین کننده بودند؛ با این حال من همیشه سعی می کنم تلاش همه بازیکنانم را بستایم."

وی درباره موفق نشدن رونالدو در گلزنی گفت:" او کمی بدشانس بود. موقعیت های خوبی داشت و نتوانست آنها را گل کند و این کار را برای او مشکل کرده است. در مورد او صبور باشید. او شاید امشب گل نزد؛ ولی گلزنی هایش شروع خواهند شد."

بازی رئال مادرید زمین فوتبال لالیگا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر