کد خبر: 422000 A

رفتن نویدکیا چقدر به سرمربی سپاهان کمک می‌کند؟

ایلنا: سرمربی سپاهان با اینکه شاکله این تیم را تغییر داده است افت چندانی نداشته اما برای وفا به عهدی که با خود بسته است راه دشواری پیش رو دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، عبداله ویسی که سال گذشته توانست تیم جوان و بی ادعای استقلال خوزستان را بالاتر از پرسپولیس و استقلال قهرمان کند امسال به سپاهان رفت تا تیم اصفهانی را سامان ببخشد.

سپاهان که چند سال است از رمق افتاده بود با ویسی سعی کرد جان تازه‌ای بگیرد. او با کنار گذاشتن ستاره‌ها و بازیکنان اسم و رسم‌دار سپاهان، چند بازیکن از شاگردان سابقش را به اصفهان برد و همچنین جوانان دیگری را جایگزین باسابقه‌های سپاهان کرد. با بررسی شرایط فعلی سپاهان که تیمی دگرگون شده است به این نتیجه می‌رسیم که ویسی نتایج بدی کسب نکرده است.

عبداله ویسی تا هفته نهم 13 امتیاز با سپاهان کسب کرده است و در رده ششم لیگ برتر قرار گرفته است. این درحالی است که سال قبل،‌ با تیم قهرمان استقلال خوزستان 16 امتیاز کسب کرده بود و البته سپاهان نیز سال گذشته تا هفته نهم 15 امتیازی بود.

این نشان می‌دهد ویسی با این که شاکله تیم سپاهان را تغییر داده است افت چندانی نداشته اما برای وفا به عهدی که با خود بسته است راه دشواری پیش رو دارد.

این مربی جوان پیش از شروع فصل گفته بود که بعد از دو سال با سپاهان قهرمان آسیا می‌شود! این به این معنی است که سپاهان باید امسال سهمیه آسیایی کسب کند که بتواند در دومین سال حضور ویسی در سپاهان دیگر قهرمان آسیا شود.

حالا باید ببینیم با رفتن نویدکیا، ویسی می‌تواند در سپاهان تغییر رویه بدهد و سپاهان را به صدر جدول نزدیک کند یا خداحافظی محرم نویدکیا تاثیر منفی روی تیمش می‌گذارد و او را از رسیدن به این رویا دورتر می‌کند.

استقلال اصفهان جدول لیگ برتر محرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر