کد خبر: 422070 A

ایلنا: هادی می‌گوید: در حال حاضر هدفی جز پوشیدن دوبنده سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد را ندارم.

پرویز هادی، کشتی‌گیر سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد ایران در خصوص وضعیت این روزهای خود به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: حدود دو ماه است که به صورت مرتب تمریناتم را آغاز کرده‌ام و تلاش می‌کنم تا به اوج برسم. در حال حاضر هدفی جز پوشیدن دوبنده سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد را ندارم.

او ادامه می‌دهد: اصلا دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم. موضوع المپیک ریو به پایان رسیده است و همه حاشیه‌های مربوط به آن هم به گذشته تعلق دارد، نمی‌خواهم در گذشته بمانم و به آن اتفاقات فکر کنم. برای آینده ورزشی خودم برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ام و با انگیزه بیشتر به تمریناتم ادامه می‌دهم.

هادی در مورد دعوت نشدنش به مرحله اول اردوی تیم ملی کشتی آزاد خاطرنشان می‌کند: فدراسیون و کادر فنی هر تصمیمی که بگیرد به آن احترام می‌گذارم. من به‌عنوان یک سرباز در خدمت تیم ملی هستم و هر وقت که از من دعوت شد به اردوی تیم ملی خواهم رفت.

کشتی‌گیر سنگین وزن کشتی آزاد در مورد فعالیتش در کشتی پهلوانی ادامه می‌دهد: من به پیشنهاد رسول خادم به کشتی پهلوانی رفتم. ما زیر نظر فدراسیون کشتی هستیم و با اجازه آنها باید به کشتی پهلوانی ورود کنیم. اگر فدراسیون اجازه دهد باز هم در کشتی پهلوانی حضور خواهم داشت.

او به الگوهای کشتی خود اشاره می‌کند و می‌گوید: در کشتی ایران ما الگوهای بسیاری داریم که می‌توان از آنها الگو برداری کرد ولی در بین این قهرمانان و پهلوانان من از کشتی‌های علیرضا حیدری و علیرضا رضایی الگوبرداری می‌کنم.

 

تیم ملی کشتی آزاد فدراسیون کشتی پرویز هادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر