کد خبر: 422094 A

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به حواشی و درگیری‌های بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس گفت: من در این مورد چیزی ندیدم. امنیت برای همه ما برقرار بود، اما اینکه روی سکوها چه اتفاقی رخ داد، مسئله دیگری است.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ ظهر امروز در جمع خبرنگاران در مورد جلسه‌اش در باشگاه پرسپولیس و محل اردوهای این تیم در تعطیلات گفت: جلسه خوبی داشتیم و صحبت‌هایی بین ما انجام شد، اما هنوز در مورد اینکه در تعطیلات کجا اردو بزنیم، تصمیم نهایی گرفته نشده است.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود، قرار است از قرارداد بازیکنان خارجی پرسپولیس کسر شود، تصریح کرد: این مسئله به من ارتباطی ندارد و در این مورد باید مدیران باشگاه تصمیم نهایی را بگیرند.

برانکو در مورد اتفاقاتی که در دیدار استقلال خوزستان - پرسپولیس در ورزشگاه غدیر رخ داد و اینکه آیا این ورزشگاه از امنیت لازم برای برگزاری بازی برخوردار بود یا نه، گفت: من در این مورد چیزی ندیدم. امنیت برای همه ما برقرار بود، اما اینکه روی سکوها چه اتفاقی رخ داد، مسئله دیگری است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع‌به اینکه در تبریز به سمت او بطری آب پرتاب شده بود، اما تصمیمی در این مورد گرفته نشد، تأکید کرد: این‌طور مسائل به رئیس کمیته انضباطی ربط دارد و او باید در خصوص این اتفاقات تصمیم‌گیری کند.

وی در مورد بازی تیمش برابر نفت آبادان نیز گفت: بازی سختی با این تیم داریم. نفت به تازگی به لیگ برتر آمده و برای ما این رویارویی می‌تواند جالب توجه باشد. اعتقاد دارم نفت آبادان، تیم خوبی است و مطمئناً ما باید منتظر یک تیم تهاجمی باشیم که مقابل ما نیز مثل بازی با استقلال برای کسب برد بازی کند. تأکید می‌کنم که این دیدار برای ما،‌ بازی سختی است.

 

پرسپولیس تمرین برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر