کد خبر: 422133 A

دبیر فدراسیون تیروکمان در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: کیارستمی می‌گوید: حاشیه‌ها می‌توانند در روند عملکرد همه عوامل فدراسیون تاثیر گذار باشند و آنها را تحت شعاع خود قرار دهد.

رضا کیارستمی، دبیر فدراسیون تیروکمان در خصوص دور جدید اردوهای تیم ملی تیروکمان به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: از شنبه هفته آینده اردوی تیم ملی تیروکمان با حضور نفرات برتر در سایت تیروکمان برگزار خواهد شد. اولویت تمرینات ملی پوشان آمادگی برای شرکت در رقابت‌های آسیایی جاکارتا است و سپس دیگر رقابت‌هایی که در تقویم فدراسیون آمده است.

او در مورد حاشیه‌های موجود در خصوص سرپرست فدراسیون تیروکمان ادامه می‌دهد: بی‌شک هیچ حاشیه‌ای نمی‌تواند بی تاثیر باشد. حاشیه‌ها می‌توانند در روند عملکرد همه عوامل فدراسیون تاثیر گذار باشد و آنها را تحت شعاع خود قرار دهد اما با وجود این حاشیه‌ها همه عوامل فدراسیون باتوجه به برنامه‌ریزی‌ها به کار خود ادامه می‌دهند تا نمایندگان تیم ملی تیروکمان بتوانند در میادین حضور قدرتمندی داشته باشند. با همه این موضوعات فضای داخل فدراسیون در آرامش کامل به سر می‌برد.

دبیر فدراسیون تیروکمان به برگزاری انتخابات فدراسیون تیروکمان اشاره می‌کند و می‌گوید: اساسنامه فدراسیون تیروکمان مورد تایید فدراسیون جهانی تیروکمان است و برای برگزاری مجمع انتخابات هیچ مشکلی وجود ندارد. ثبت نام از نامزدهای ریاست فدراسیون هم انجام شده است. امیدواریم تا تاریخ انتخابات فدراسیون هر چه زودتر از سوی وزات ورزش اعلام شود و با برگزاری انتخابات حاشیه‌ها هم از فدراسیون تیروکمان دور شود.

 

 

 

فدراسیون تیروکمان اردوی تیم ملی تیروکمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر